Функція "Я був тут"

Запитуйте - ми відповідаємо :gamer:
Денис
Кількість ТМ: 46

Функція "Я був тут"

Непрочитане повідомлення Денис » 21 листопада 2016, 10:22

Володимире Ви повідомляли, що функція мобільного додатку "Я тут був" для України працює не так як потрібно. Поясніть, будь ласка, що мається на увазі?
Я особисто використовую цю функцію, щоб у додатку підтвердити відвідання ТМ місця. Також при синхронізації своєї колекції ТМ на чеському сайті, там видображається окремим значком, що функцією "Я тут був" підтверджено перебування на цьому ТМ місці.
Там мають, ще бути якісь додаткові можливості?
Omnia transeunt
VUVA
Кількість ТМ: 196
Контактна інформація:

Re: Функція "Я був тут"

Непрочитане повідомлення VUVA » 21 листопада 2016, 10:35

Не залишайте повідомлення в темах, які не стосується того чи іншого обговорення. Для цього створюйте нову тему, де пишіть питання, які вас цікавлять.

1. Функція "Я був тут" працює, як доказ того, що ви побували в тому чи іншому ТМ-місці. Функція працює так як потрібно, але для України вона значення немає так як при замовленні через Український проект ви всеодно повинні надсилати свої фото докази з того чи іншого ТМ-місця. В Чехії достатньо доказу "Я був тут".
Одразу відповім на питання "Чому це не можна зробити для України?". тому що Українському проекту ви ніяк не зможете надіслати ось це підтвердження "Я був тут". Можливо трохи складно пояснюю.
Уявіть. Ви відмітилися в програмі через "Я був тут" бо не змогли придбати ТМ. Але ніхто окрім вас не зможе побачити ось цей доказ. Ви синхронізуєтеся з чеським сайтом (ну ци польським, на польському також є доступ до кабінету колекціонера (назвемо це так) і все. Український проект до цього доступу немає. Як це відбувається в Чехів - не скажу так як не знаю.
Була мова, що має появитися функція, через яку можна буде зберігати всі докази "Я був тут" на Google Drive (гугл диск) і потім мати змогу надслати цй файл, як доказ. Але поки що цього немає. При нагоді напишу автору і нагадаюся щодо цього.
Екс-представник проекту ТМ. Знаю багато секретів 8-)
Денис

Непрочитане повідомлення Денис » 21 листопада 2016, 11:26

VUVA писав: 2. Функція "Я був тут" працює, як доказ того, що ви побували в тому чи іншому ТМ-місці. Функція працює так як потрібно, але для України вона значення немає так як при замовленні через Український проект ви всеодно повинні надсилати свої фото докази з того чи іншого ТМ-місця. В Чехії достатньо доказу "Я був тут".

Зрозуміло.
А як щодо застосування функції "Я був тут" для відзначення ТМ-сувенірів (тобто постійного crash додатку при застосуванні функції для таких ТМ). Вам вдалося відзначити хоч одне львівське сувенірне місце? Тому, що у мене досі проблема присутня. І розробник програми мабуть не звернув уваги на цю проблему. Нажаль :unknown:
До речі, для ТМ-сувенірів інших країн функція "Я був тут" взагалі не передбачена. Може у цьому проблема?
Omnia transeunt
VUVA
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення VUVA » 21 листопада 2016, 11:37

Денис писав:Зрозуміло.
А як щодо застосування функції "Я був тут" для відзначення ТМ-сувенірів (тобто постійного crash додатку при застосуванні функції для таких ТМ). Вам вдалося відзначити хоч одне львівське сувенірне місце? Тому, що у мене досі проблема присутня. І розробник програми мабуть не звернув уваги на цю проблему. Нажаль :unknown:
До речі, для ТМ-сувенірів інших країн функція "Я був тут" взагалі не передбачена. Може у цьому проблема?

Немає значення чи це класичні ТМ чи це ТМ-сувеніри. Як там так і там є доступна ця функція.
Я вам писав, що зможу це перевірити протягом двох тижнів. Не буваю поблизу Львівських ТМ-сувенірів, щоб це перевірити.
Розробник програми не знає про всі проблеми. Українські листи він ігнорує, так як не знає української мови і якщо він такі листи і отримує то зачасте просте пересилає на мене.
Поки я не перевірив особисто - я нічого не можу йому писати так як проблема може бути виключно у вас.
Особисто в мене зараз тільки проблема з відстанню. Найближче місце за 4 км.
Денис

Непрочитане повідомлення Денис » 21 листопада 2016, 11:50

Я йому висилав звіт програми. Теоретично він міг звернути на це увагу.
А так все зрозуміло. Єдине прохання - за можливості перевірити.
Omnia transeunt
VUVA
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення VUVA » 21 листопада 2016, 11:55

Денис писав:Я йому висилав звіт програми. Теоретично він міг звернути на це увагу.
А так все зрозуміло. Єдине прохання - за можливості перевірити.

Це не значить що для прикладу сьогодні ви надіслали, а завтра вже все працює.
Якщо це проблема у програмі а не у вас, то це змінюється в коді програми і при наступному випуску програми (нова версія) ця проблема буде виправлена. Тоді вам потрібно буде просто оновити свою програму.
VUVA
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення VUVA » 02 грудня 2016, 22:53

Денис писав:А як щодо застосування функції "Я був тут" для відзначення ТМ-сувенірів (тобто постійного crash додатку при застосуванні функції для таких ТМ). Вам вдалося відзначити хоч одне львівське сувенірне місце? Тому, що у мене досі проблема присутня.

Вдалося сьогодні пробігати повз одне з місць ТМ-сувеніра.
Якщо точніше то через місце під назвою: Віденська кав'ярня.
Справді, після використання функції "Я був тут" програма викидала помилку і пішло перезавантаження програми. Але чекін з координатами запамятало.
Так було і у вас, Денис?
Денис

Непрочитане повідомлення Денис » 03 грудня 2016, 10:19

VUVA писав: Справді, після використання функції "Я був тут" програма викидала помилку і пішло перезавантаження програми. Але чекін з координатами запамятало.
Так було і у вас, Денис?

Все було аналогічно.
Тобто, після використання функції "Я був тут" для ТМ-сувеніру програма закрилася. Далі коли заходити до переліку ТМ-сувенірів, видно що функція спрацювала, але зайти на сторінку цього ТМ-сувеніру вже неможливо. Також, неможливо відмінити цей "чекін" (для класичних ТМ можливо відміняти і знову "чекінитися" скільки забажаєш).
Обміркувавши цю проблему, здається що функція "Я був тут" для ТМ-сувеніру взагалі не має працювати. Для ТМ-сувенірів Чехії функція "Я був тут" не передбачена (а для українських ТМ-сувенірів така функція є, але нормально не працює).
Декілька разів відправляв звіт про помилку розробнику програми, але поки нічого не змінюється.
Omnia transeunt
VUVA
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення VUVA » 03 грудня 2016, 11:38

Денис писав:Тобто, після використання функції "Я був тут" для ТМ-сувеніру програма закрилася. Далі коли заходити до переліку ТМ-сувенірів, видно що функція спрацювала, але зайти на сторінку цього ТМ-сувеніру вже неможливо. Також, неможливо відмінити цей "чекін" (для класичних ТМ можливо відміняти і знову "чекінитися" скільки забажаєш).

Так, в мене також так є.
Денис писав:Обміркувавши цю проблему, здається що функція "Я був тут" для ТМ-сувеніру взагалі не має працювати. Для ТМ-сувенірів Чехії функція "Я був тут" не передбачена (а для українських ТМ-сувенірів така функція є, але нормально не працює).

Не нам з вами про це міркувати а автору програми. На днях напишу йому щодо цієї проблеми. Мав би виправити.
Денис писав:Декілька разів відправляв звіт про помилку розробнику програми, але поки нічого не змінюється.

вже вам писав щодо цього:
VUVA писав:Це не значить що для прикладу сьогодні ви надіслали, а завтра вже все працює.
Якщо це проблема у програмі а не у вас, то це змінюється в коді програми і при наступному випуску програми (нова версія) ця проблема буде виправлена. Тоді вам потрібно буде просто оновити свою програму.
Денис

Непрочитане повідомлення Денис » 21 листопада 2017, 17:17

Нещодавно з'явилась нова сувенірна ТМ присвячена третій зустрічі колекціонерів. Але на сторінці цієї сувенірної ТМ у мобільному додатку функція "Я був тут" не передбачена, хоча у попередніх 13 ТМ-сувенірах така функція є (вище йшла мова, що функція "Я був тут" для ТМ-сувенірів не зовсім коректно працювала, але з часом все стало ОК).
Володимире проясніть будь ласка ситуацію!
Omnia transeunt
VUVA
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення VUVA » 21 листопада 2017, 19:25

Денис писав:Нещодавно з'явилась нова сувенірна ТМ присвячена третій зустрічі колекціонерів. Але на сторінці цієї сувенірної ТМ у мобільному додатку функція "Я був тут" не передбачена, хоча у попередніх 13 ТМ-сувенірах така функція є (вище йшла мова, що функція "Я був тут" для ТМ-сувенірів не зовсім коректно працювала, але з часом все стало ОК).
Володимире проясніть будь ласка ситуацію!

Доброго дня.
Все є.
Значок справа вгорі (чоловічок в колі).
VUVA
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення VUVA » 20 січня 2019, 17:48

Отже, маю ще що розповісти щодо функції "Я був тут".
Нарешті дізнався як її використовують при замовленні ТМ (протестував при замовлення через польський проект).

Продовжую свій вище написаний коментар.

2) В додатку функція працює так, як раніше вже було розказано/описано.
Можливість відмітитися через функцію "Я був тут" появляється тоді, коли ви знаходитеся від об'єкту на відстані до 500 метрів (обов'язково повинен був ввімкнений GPS на смартфоні/планшеті). Програма сама покаже, при спробі використання функції, на якій відстані від об'єкту ви знаходитеся.

3) Маючи дані ви синхронізовуєте їх з даними свого профілю на сайті (профіль повинен вже бути створений вами раніще).
На жаль, це не можливо зробити, якщо говорити про Український проект, так як такої функції на сайті немає.

4) Продовжимо. Після того, як ви синхронізували свою колекцію - у вашому профілю на сайті буде записано (це десь приховано записує і це бачать тільки представники проекту), які ТМ ви не змогли придбати і додає до них підтвердження "Я був тут".

5) Далі ви пишете представнику проекту, вказуєте свій клубний номер (він є у вашому профілі на сайті). Представник бачить його і тільки надсилає вам рахунок на оплату з вказаною сумою і все. Ніяких фотопідтверджень не потрібно.

P.S. Коли я ще працював в проекті, останні місяці, я пробував це зробити. Писав до польського проекту - вони направили мене до чехів, які як завжди проігнорували моє звернення до них. Потрібен був додаток до сайту, де є профіль колекціонера і де колекціонер може переглянути свою колекцію. Така можливість є (там де знаю точно): Чехія, Польща, Угорщина...

Повернутись до “Технічна підтримка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість