Як допомогти проекту?

Ваші пропозиції про подальший розвиток проекту в Україні :write:
VUVA
Кількість ТМ: 196
Контактна інформація:

Як допомогти проекту?

Непрочитане повідомлення VUVA » 30 березня 2016, 18:30

Ваші ідеї... :hi:
Екс-представник проекту ТМ. Знаю багато секретів 8-)
Roman71
Кількість ТМ: 165

Re: Як допомогти проекту?

Непрочитане повідомлення Roman71 » 28 серпня 2016, 10:33

З теми про майбутні марки Хмельниччини
VUVA писав:Гарна новина! :yahoo:
Таких би людей в кожну область!!! :music:

Честь і хвала Юрію за те, що він почав розвивати проект "Туристичні марки України" в свої області!
Хотілось би також якось допомогти проекту, але...
1) Для цього напевно треба бути дуже комунікативною людиною, вміти гарно і переконливо розповісти про проект, зацікавити потенційного інвестора нової ТМ безпосередньо на місці (часто в якомусь віддаленому селі).
2) Мати можливість постійно пересуватись в межах області, часто в будні, тобто робочі дні.
3) Знати про те, чи вже колись велась робота по певних місцях.

Нажаль то не про мене... :(
Можу хіба писати про потенційні місця
Festina lente
VUVA
Кількість ТМ: 196
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення VUVA » 29 серпня 2016, 21:48

Аналогічно. І не про мене...
Екс-представник проекту ТМ. Знаю багато секретів 8-)
Mc.PI
Кількість ТМ: 178

Непрочитане повідомлення Mc.PI » 12 березня 2018, 12:06

Хотів би висловити свою думку на рахунок можливого плану розвитку проекту.
Я читаю більшість постів на цьому форумі і розумію, що не все так просто, але все ж...

Звичайно, кожна нова марка, де б вона не була важлива, але, мені здається, щоб трохи підігріти інтерес до старіших, варто сконцентруватись на закритті тих десяток, яким уже роками не вистачає 2-3-4 марок.

Навіть у тому ж Львові, що немаркованих об'єктів (наприклад, я був здивований свого часу, що немає марки ЛНУ ім. І. Франка), що місць продажу більше, ніж треба, в крайності є представництво у самому центрі. Можливо, якщо поставити якусь конкретну ціль на конкретну марку появиться сенс у тому ж спільнокошті, наприклад (так, я уважно перечитав усі пости з тієї теми) і після виготовлення партії можна буде дати на реалізацію.

Інше питання (знаю, що також непросте) - місця продажу поближче до маркованих об'єктів. Наприклад у Хусті є 3 марки, а місця
продажу немає. Якщо нема кому зайнятись новими, то можна марки пристроювати у надійні існуючі. Я купував марки у священників у Сокирниці і Стеблівці, мені здається, що з ними можна було б домовитись про продаж марок з Хуста. Це не так і далеко, в принципі, принаймні, значно ближче ніж від Манявського водоспаду, до Франківська :)
Чому я сам про це не поговорив? Ця ідея повилась уже за деякий час після мого відвідання цих місць :)

Ну і накінець хотів би звернути увагу на поганий зворотній зв'язок із колекціонерами, які хочуть допомогти проекту...
Я, особисто, завжди ставлю статус місця продажу на сайті і стараюсь посприяти проекту іншими можливостями.

Вже пройшов майже рік, відколи я написав листа з проханням змінити контактні дані для продажу марки у костелі Збаража.
Після мене, бачу, вже й відповідний коментар залишили на сайті... реакції нуль...

Плюс до всього я цікавився тут, на форумі, планами щодо костелу у Біще і синаноги у Сатанові, також ніякої відповіді не отримав...

Не судіть строго, я дійсно, люблю Ваш проект і хочу, щоб він розвивався і процвітав :)
Дмитро
Кількість ТМ: 150

зміна контактних даних - костел м. Збараж

Непрочитане повідомлення Дмитро » 12 березня 2018, 23:41

14.05.17 наші колекціонери Максим та Наталя на сайті залишили коментар до ТМ № 81 "Костел Бернардинців, 1627 - Збараж": "На дверях костелу висить об'ява з вибаченням перед відвідувачами і вказано, що для огляду можна зателефонувати брату Давиду 0672829860 або брату Станіславу 0972188505."

Тож сьогодні я змінив контактну особу, яка була вказана на сайті (брат Олександр (098) 745-52-52) на вищевказаних людей.

На той час я ще не займався адмініструванням, тож завдяки вашому нагадуванню дані вже змінено на більш актуальні.

І на рахунок вашого зауваження щодо створення нових ТМ для об'єктів у Львові - якраз новина про музей Грушевського вчасно ;)

Повернутись до “Пропозиції для розвитку проекту”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість