Свіржський замок (ТМ ???)

Roman71
Кількість ТМ: 165

Свіржський замок (ТМ ???)

Непрочитане повідомлення Roman71 » 22 жовтня 2018, 10:21

20 жовтня, вперше після багатьох років (а скоріше і десятиліть) Свіржський замок відкрився для відвідувачів.

Наразі попасти на відкриту кураторську виставку в середині замку можна попасти хіба по запису. Але обнадіює те, що "надалі за попередньою інформацією замок має відновити прийом туристів на постійній основі навесні, коли погода стане більш теплою."

Дивись.info - https://dyvys.info/2018/10/20/svirzkyj- ... reportazh/
Festina lente
Юхим
Кількість ТМ: 282

Re: Свіржський замок (ТМ ???)

Непрочитане повідомлення Юхим » 22 жовтня 2018, 12:59

Те, що зробили виставку по історії замку - новина чудова, а от із тим, що замок вперше після багатьох років відкрився для відвідувачів, журналюги, як завжди, перебільшили. :D Особисто я там був три роки тому, і ми спокійно ходили по замку, заходили у середину, я сфотався у тих місцях, які зображали у "Мушкетерах" маєток батька д'Артаньяна та будинок Лілльського ката. :crazy:
Ну і, звісно, тонкий натяк на товсті обставини зрозумілий - марочка би там не завадила :drinks: Тим більше, що, наскільки я пам'ятаю, Володя Витягловський писав, що марка плянувалася, навіть був розроблений ескіз, але щось тоді не зрослося :(
А ми тую червону калину підіймемо! Слава Україні - смерть ворогам!
VUVA
Кількість ТМ: 196
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення VUVA » 23 жовтня 2018, 16:47

Юхим писав:Те, що зробили виставку по історії замку - новина чудова, а от із тим, що замок вперше після багатьох років відкрився для відвідувачів, журналюги, як завжди, перебільшили. :D Особисто я там був три роки тому, і ми спокійно ходили по замку, заходили у середину, я сфотався у тих місцях, які зображали у "Мушкетерах" маєток батька д'Артаньяна та будинок Лілльського ката. :crazy:
Ну і, звісно, тонкий натяк на товсті обставини зрозумілий - марочка би там не завадила :drinks: Тим більше, що, наскільки я пам'ятаю, Володя Витягловський писав, що марка плянувалася, навіть був розроблений ескіз, але щось тоді не зрослося :(

1. Згідний. Журналісти перемудрили. Туди можна було і в складі екскурсії потрапити і в деякі неділі був вхід відкритий. На скільки памятаю - був там не один раз. Всередині, приміщення знищені при радянській владі, тільки залишилися кілька цікавих порталів. А територія гарна! :)
2. Щось я такого не пригадую. Тут вже ви перемудрили :) .Об'єкт був в Каталозі ТМ, але точно жодного ескізу не було 1000%!
Бо інакше ескіз був би тут на форумі в ось цій темі: Плановані марки, які тільки залишилися ескізами
Перш за все, не було місця продажу. Була розмова в далекому 2011 з власником одного кафе, але той відмовився (грубо кажучи).
І більше зацікавлених не було (там тільки по селу дрібні підприєці, продуктові магазинчики, в які туристи не заходять).
Екс-представник проекту ТМ. Знаю багато секретів 8-)
Юхим
Кількість ТМ: 282

Непрочитане повідомлення Юхим » 23 жовтня 2018, 17:41

Ну от тепер і місце продажу у самому замку з'явилося, якщо тепер там постійно будуть туристи :music: Лишилося тільки умовити доньку Рокфеллєра 8-) 8-) 8-)
А ми тую червону калину підіймемо! Слава Україні - смерть ворогам!

Повернутись до “Спогади з мандрівок”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість