Конкурс з нагоди випуску трьохсотої ТМ України

Беріть участь у цікавих конкурсах :music:
Юхим
Кількість ТМ: 282

Re: Конкурс з нагоди випуску трьохсотої ТМ України

Непрочитане повідомлення Юхим » 29 червня 2018, 00:08

Схоже, це дійсно "матьора" підказка - навіть не на 50, а на усі 100%. :lol: Тому що таку назву - "інтерпретаційний візит-центр" носить Центр спадщини Вигодської вузькоколійки. :pardon: Воно? :drinks: Це Івано-Франківська область, не райцентр, і поруч вже існує марка саме цієї вузькоколійки - Карпатський трамвайчик. :hi:
А ми тую червону калину підіймемо! Слава Україні - смерть ворогам!
VUVA
Кількість ТМ: 196
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення VUVA » 29 червня 2018, 08:25

Юхим писав:Схоже, це дійсно "матьора" підказка - навіть не на 50, а на усі 100%. :lol: Тому що таку назву - "інтерпретаційний візит-центр" носить Центр спадщини Вигодської вузькоколійки. :pardon: Воно? :drinks: Це Івано-Франківська область, не райцентр, і поруч вже існує марка саме цієї вузькоколійки - Карпатський трамвайчик. :hi:

ну ось власне.
Достатньо було ввести ці три слова в google.
Екс-представник проекту ТМ. Знаю багато секретів 8-)
Roman71
Кількість ТМ: 165

Непрочитане повідомлення Roman71 » 29 червня 2018, 09:16

Ну і все. тепер на форумі знову наступить "мир і спокій"... і тиша...

А Угорщину теж "рве"... В них вже 305 марок
Festina lente
Юхим
Кількість ТМ: 282

Непрочитане повідомлення Юхим » 29 червня 2018, 09:52

Ну вибачайте, так вже воно якось вийшло :jokingly: Щодо форуму - багато що залежить від модерів, які мають вчасно давати інформацію і не затягувати із відповідями, але й учасники не дуже спішать ділитися інформацією, плянами, розповідати про поїздки... Ну й, якщо вірити Олені, нас має прям-таки захлинути шквал нових марок 8-) :lol: , тому, думаю, буде про що поговорити.
Щодо модьярів - вони так і не пишуть на своєму сайті у новинах про нові марки, але вони є у загальному списку. Подивився - там у Сентендре ще одна з'явилася, і кілька ніредьхазських, і у Будапешті парочка, і Сомбатхей, і Залаегерсег... Ну так і нам треба доганяти, щоб дійсно було, як у гуцульському краков'яку, який, як відомо, танцювали русин, модьяр та поляк. А волохам-растєрьохам нас все одно не дістати :D
А ми тую червону калину підіймемо! Слава Україні - смерть ворогам!
Roman71

Непрочитане повідомлення Roman71 » 29 червня 2018, 11:12

Юхим писав: Ну й, якщо вірити Олені, нас має прям-таки захлинути шквал нових марок 8-) :lol: , тому, думаю, буде про що поговорити.

Аби тільки за пару років більшість з них не продавалася в офісі ТМУ, як марки з Вінниця, Тернополя, Хуста, Червонограда, сіл Закарпаття та Тернопільщини і що саме гірше - самого Львова :(
Festina lente
Дмитро
Кількість ТМ: 150

визначився другий переможець конкурсу!

Непрочитане повідомлення Дмитро » 30 червня 2018, 00:00

От вже той Гугл...

Я коли в школі навчався, то ми за інформацією в бібліотеку ходили, в енциклопедіях шукали. А зараз...
Достатньо було ввести ці три слова в google.

Вітаю Юхима з перемогою в цьому конкурсі. Враховуючи наростаючий вал нових марок, конкурс пора вже було закінчувати. Була думка дати іншу підказку по типу: об'єкт знаходиться в будівлі 19 століття, тому марка буде відноситись до ще однієї категорії - "міська архітектура". Та як я писав раніше - "до 10 підказки марку можуть розгадати".

Тож після надання підтвердження відвідування ЦЕНТРУ СПАДЩИНИ ВИГОДСЬКОЇ ВУЗЬКОКОЛІЙКИ та по прибутті марок в Україну Юхим гарантовано отримає свій приз.
Roman71

Непрочитане повідомлення Roman71 » 06 липня 2018, 22:20

От не зрозуміла мені Ваша Дмитре політика щодо оформлення мапи і все :wall:
Як була вгадана марка з Буська, то за день вже її "причепили" на мапу, ще й "паровозом" неіснуючі марки зі Свіржа та Підгірців вліпили... (чим гірші інші неіснуючі марки з Берегово, Умані чи Зборова :unknown: - хоч вбийте не розумію)
А з тих пір, як вгадали другу майбутню ТМ пройшов вже тиждень... І де мітка? :unknown:

P.S. не ображайтесь за критику, просто хочеться якогось порядку. :drinks: І розумію також, що Ви тим займаєтесь на "громадських" засадах і просто за "дякую". І часу на адмістрування сайту і форуму рівно стільки, поки сплять діти.... :pardon:
Festina lente
Дмитро
Кількість ТМ: 150

адміністрування

Непрочитане повідомлення Дмитро » 18 липня 2018, 15:15

Я проживаю в селищі Козелець і в нашому містечку є 2 приватних інтернет провайдери та 1 державний - "Укртелеком". Так от ті приватники періодично (часто) псують обладнання держ. провайдера. Коштів в укртелекомівців на відновлення ліній чомусь постійно нема і абоненти чекають-чекають і помаленьку "перекочовують" до приватників. В цьому і є вся задумка. Міліція також періодично ловить зловмисників, і ті платять штрафи гривень по 240-300, та в порівнянні з їх вигодою по переманюванню клієнтів - це дрібниці. В мене вдома вже два тижні відсутній інтернет (звичайно, як і не працює стац. телефон). Кабелів в Козельці нема, в Чернігові нема, Київ не перераховує кошти на їх закупівлю.

Раніше всю "роботу" по сайту і форуму я виконував вдома пізно вночі. На роботі це зробити в робочий час нереально - я працюю лікарем ЗПСМ і ми зараз складаємо-підписуємо з пацієнтами декларації про надання первинної мед.допомоги. Робочий час 3 8:00 до 15:42 пізніше не получається зайти в інтернет, бо лікар з сусіднього кабінету, в якої стоїть роутер, вимикає його і йде додому. Крім цього в нас на двох лікарів лише один ноутбук, який постійно зайнятий. То я днів десять тому приніс з дому ноутбук дружини (все одно вдома ж нема інтернету) і, працюючи на двох ноутбуках, ми лише за ці 10 днів "розгребли" гори паперів, щоб я зараз зміг зайти на сайт. Вчора я додав нових колекціонерів та змінив "статус" кількох вже зареєстрованих, додав інформацію про ТМ 455 до каталогу, завтра зроблю новину про неї (ще не приїхала, просто анонс марки).

Так що не завжди все залежить від нашого бажання...
Вкладення
обірвані проводи..jpg

Повернутись до “Конкурси та акції”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість