Тернопіль - інфо-центр

Пропозиції нових місць продажу вже чинних ТМ :write:
makc1983
Кількість ТМ: 68

Тернопіль - інфо-центр

Непрочитане повідомлення makc1983 » 01 липня 2018, 21:16

Roman71 писав:Аби тільки за пару років більшість з них не продавалася в офісі ТМУ, як марки з Вінниця, Тернополя, Хуста, Червонограда, сіл Закарпаття та Тернопільщини і що саме гірше - самого Львова :(

Може трошки не по темі, але...
Не так давно були в Тернополі (пізніше напишу більше про цю подорож, може комусь буде корисно) і виявилося, що в області почали приділяти увагу туристичному напрямку, навіть на держаному обласному рівні (навесні проводили в місті зустріч з представниками бізнесу для обговорення стратегії розвитку туризму по всій області). Для цього у них з'явився новий туристично-інформаційний центр. Якщо не зраджує пам'ять, то у представників проекту були проблеми з поверненням коштів від колишнього ТІЦ. Вирішили відвідати цей центр і подивитися, що і як. Так от, приємно були вражені тим, що центр працює цілодобово і без вихідних (це рідкість для України). Знаходиться він недалеко від центра міста по вул. Грушевського, 2. Там є досить великий перелік безкоштовних послуг, від надання карти з цікавою інформацією, до зарядити телефон або посидіти в інтернеті. Також можна придбати багато різних сувенірів. Можливо є сенс представникам проекту спробувати сконтактувати з центром і домовитися про продаж ТМ міста Тернополя у них. А можливо, так як вони активно розвиваються (принаймі це декларують), то буде змога створити ще декілька ТМ в самому місті Тернопіль ( три ТМ на таке місто "маловато будет", хоча в області ТМ багато).

VUVA: Тема переміщена. Прохання - не робіть балагану по темах...є ж для цього створені відповідні розділи...і ви ж, думаю, самі хочете, що ваш заклик було почуто... :geek:
Юхим
Кількість ТМ: 282

Re: Тернопіль - інфо-центр

Непрочитане повідомлення Юхим » 08 липня 2018, 15:33

Тиждень пройщов... Так заклик хоча б почутий? :(
А ми тую червону калину підіймемо! Слава Україні - смерть ворогам!
makc1983
Кількість ТМ: 68

Непрочитане повідомлення makc1983 » 09 липня 2018, 11:44

Це був не заклик. А так просто інформація для роздумів. Я сам принцип співпраці представників проекту з місцями продажу не знаю, тому випадково натрапивши на інфо-центр та згадавши, що в самому місті ТМ не продають, просто про це написав.
VUVA
Кількість ТМ: 196
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення VUVA » 10 липня 2018, 07:33

makc1983, Ок, але давайте про це писати у відповідних темах і розділах на форумі :)
Екс-представник проекту ТМ. Знаю багато секретів 8-)

Повернутись до “Нові місця продажу (пропозиції)”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість