čeština ukrajinština|Чехія|Словаччина|Польща|Німеччина|Австрія|Угорщина|Великобританія|Росія|Швейцарія|Словенія|Інші країни... | | друк

туристичні марки

На сьогодні 27.8.2025 в Україні діє 306 туристично-маркових місць.

Наші новини

Чернігівщина туристична запрошує на полювання - 22 ТМ =)
15.4.2015

Ми актуалізували інформацію щодо всіх ТМ-місць Чернігівщини =)
Всюди оновлені контактні дані та додані графіки робіт у деяких ТМ-місцях.
Марки є на всіх ТМ-об'єктах! =)

Врахувавши скарги, у Чернігові ми створили додаткове місце продажу, де можна придбати одразу 5 ТМ: 262, 267, 281, 287, 312.

ТМ 268 (Лемеші) незабаром буде продаватися в смт. Козелець разом з ТМ 277 та 288. На жаль...

ТМ  269 та 282 (Батурин). Тут ситуація складна. Проект втратив контакти з цим місцем продажу (отець який відповідав за нього поїхав в АТО і його телефон вимкнений. Зв'язатися з заповідником нам не вдається =\).
Якщо хтось з колекціонерів навідається сюди - дізнайтеся чи є там ТМ та скільки, а також візьміть контакти людини, яка відповідає за сувеніри. Будемо дуже вдячні за інформацію :)

Також хочемо нагадати поради колекціонерам, як успішно збирати ТМ. Ознайомитися з ними можна ось тут.

Вітаємо з Великодніми святами!
12.4.2015

Смачної всім пасочки ;)

P.S. Поширюйте та вітайте від нас своїх рідних та друзів ;)
На фото: ТМ №364 Музей "Писанка" - Коломия.

Рейтинг країн учасниць проекту «Туристичні марки»
7.4.2015

Представляємо до вашої уваги оновлений рейтинг країн учасниць проекту «Туристичні марки», підготований нашими колегами з Польщі. Україна тут поки на 4-му місці :)

Хочете, щоб ми піднялись вище і в нас ставало ще більше і більше марок? Допоможіть нам! ;)

Для цього достатньо, відвідуючи якесь цікаве місце, поспілкуватись з його представниками (музейниками, церківником, священиком, директором тощо), розповісти про проект, зацікавити, взяти у нього контакти та передати нам (=

Можете також поспілкуватись з ймовірним місцем продажу (сувенірною крамничкою, кафе чи магазином поряд), зацікавити їх та взяти контакти ще й там.
Адже кожне ТМ-місце має мати за собою людину, яка готова вкласти кошти у туристичні марки. А далі вже справа за нами – ми намагатимемось домовитись про створення нового ТМ-місця! :)

А ще ви можете стати нашими регіональними агентами та самостійно домовлятись про створення нових ТМ-місць, консультуючись з нами. За деталями пишіть нам на e-mail: info@turystycni-marky.com.ua ;)

Рейтинг країн ТМ можете переглянути ось тут:
www.znaczki-turystyczne.pl/idea-znaczka-turystycznego/statystyka

Часопис «Галицька Брама»
5.4.2015

Анонсуємо видання, упорядником якого є Олена Крушинська, знайома вам за нашим партнерським сайтом "Дерев'яні храми України", книжками "44 дерев'яні храми Львівщини" і "2 береги Збруча" та інш.

У львівському видавництві "Центр Європи" щойно вийшов новий номер, де вона виступила упорядником і редактором, а також автором низки статей.

Місця продажу вказані в анонсі. Якщо ви живете не у Львові, Києві чи Ужгороді і замовлятимете у нас поштою туристичні марки, то можемо посприяти - переслати заодно з ними і часопис ;)

Увага, колекціонери!
1.4.2015

Вчора нам на нашу офіційну електронну пошту info@turystycni-marky.com.ua надійшов лист з анонімної електронної пошти.

Як виявилося серед нас 21.03.2015 у кав'ярні "Штука" були шпигуни.

На таємній зустрічі наші переговори були записані без нашого відома!

Нам поставили умови, або ми самі викладемо цей запис, або це зроблять за нас. Тому ми змушені викласти цей запис у відкритий доступ.

Колекціонери, які не побували на зустрічі колекціонерів тепер мають змогу дізнатися, про що ми спілкувалися, а також короткий анонс наших майбутніх новинок, відповіді на найчастіші запитання, а також почути розповіді колекціонерів, які побували на цій зустрічі.

Запис не повний, видно що шпигун новачок і ще не все вміє)

Полювання на ТМ у перші травневі вихідні на Закарпатті!
31.3.2015

УВАГА!!!

Наші партнери компанія ВелоМандри - велотури Західною Україною організовує ‪ВелоМандрівку‬ у перші ‪травневі‬ ‪вихідні‬ на ‪‎Закарпаття‬

Мандрівка буде проходити аж через 5 ТМ місць!

Отож ті, хто ще не бачив як цвіте долина нарцисів, не споглядав м. Хуст з замкової гори поряд з мальовничими руїнами... у вас є шанс!
Але поспішайте, наскільки нам відомо, кількість місць обмежена!

Детальніше читайте на сторінці ВелоМандрівки: Квітково-Сирний велотур Закарпаттям.

   

Рекламна новинка :)
30.3.2015

Продовжуємо тішити новинками тих, хто не зміг побувати на зустрічі колекціонерів 21.03.2015 :)

Презентуємо ще одне наше нововведення!

Багато хто вже звик до наших А4 рекламок, які прикрашають (або мають прикрашати) ТМ-місця.

Ми вирішили оновити дизайн нашої рекламки та додати те, чого раніше не було!

Рекламка тепер стала яскравішою, на ній коротко та зрозуміло подана інформацією про проект. Також ми додали QR-код і гарячі номери. Тому якщо ви попадаєте на ТМ місце і там або відсутні ТМ, або їх продають за завищеними цінами чи є якась інша проблема - телефонуйте нам і ми спробуємо вам допомогти :)

Фото з зустрічі і не тільки ;)
26.3.2015

Ну що ж, прийшла і наша черга ділитися фотографіями з зустрічі колекціонерів, яка відбулася 21.03.2015 у Львові в кав'ярні "Штука" =)
Але перед цим хочемо подякувати всім хто завітав на цю здибанку, без вас не було б тої приємної атмосфери, яка вирувала ці кілька годин.
Тим хто не зміг прийти чи приїхати - не засмучуйтеся. Ми обіцяємо робити такі зустрічі традиційними.
І як вже хтось підказав, нова здибанка - нове місце ;)
І обов'язково нова сувенірна марочка =)

Ті, хто був на зустрічі змогли дізналися про деякі з наших планів та про наші майбутні новинки ;)
Ті, хто не був на зустрічі і не чув всього цього - слідкуйте за новинами. Як тільки плани будуть втілені - ви дізнаєтеся про все з новин. Старатимемося не затягувати цю паузу ;)

Для тих, хто хоче щось запропонувати для покращення проекту, має якісь ідеї чи просто хоче залишити відгук може скористатися на сайті розділами Відгуки та Напишіть нам.
Всі дописи будуть прийняті до уваги та надіслані керівнику проекту ;)
Також не відмовимося у допомозі по створенню нових ТМ місць в різних куточках України. А також офіційно оголошуємо про пошук ТМ-агентів у різних куточках нашої країни =)

І нарешті фото з зустрічі.
Завантажити їх можна ось звідси.

Друге поповнення ТМ на Чернігівщині!
23.3.2015

21 березня на першій зустрічі колекціонерів ми представили ще одну нову ТМ ;)

До вашої уваги ще одна марка Козельця (Чернігівська область), яка також появилася на світ завдяки нашому колекціонеру Дмитру Ковальчуку.
Марка №277  присвячена Собору  Різдва Богородиці, 1752-1763 у Козелеці.

Придбати ТМ можна буде у сусідньому ТМ-місці, у Вознесенській церкві, яка діє як Козелецький музей історії ткацтва Чернігівщини.

За деталями дивіться в Каталозі ТМ-місць України.

     

Перше цьогорічне поповнення ТМ
23.3.2015

І ось воно, перше довгоочікуване поповнення ТМ цього року! :)
Для тих, хто не був на зустрічі колекціонерів - презентуємо нову ТМ зараз!
Завдяки ініціативі та допомозі нашого колекціонера Дмитра Ковальчука, Чернігівщина поповнилася туристичною маркою №288 "Вознесенська церква, 1866-1874 - Козелець".

До слова: церква функціонує, як Козелецький музей історії ткацтва Чернігівщини.
Придбати ТМ можна тут же ;)

За деталями дивіться в Каталозі ТМ-місць України.

     

Ще одна новинка з зустрічі колекціонерів!
22.3.2015

Як ми і обіцяли, усі, хто прийшов на зустріч колекціонерів отримав безкоштовно ТМ цієї здибанки =)

Якщо ж ви не змогли потрапити на зустріч, то придбати цю сувенірну марочку для колекції можна кожного дня у кав'ярні «Штука».

Якщо ж ви не зі Львова то її можна придбати також і у нас.
Її вартість – 30 грн.

Детальніше дивіться у розділі "ТМ-сувеніри".

     

Перша зустріч колекціонерів ТМ - ВІДБУЛАСЯ!
22.3.2015

Декілька годин цікавих розмов у гучному колі – нарешті це сталось!
Відбулась перша в історії українського проекту зустріч колекціонерів ТМ!

Зустрілись ми у чудовій кав'ярні «Штука».

Під смачну та запашну каву ми поговорили про те як узагалі виник проект та з чого усе починалось, що ж діється зараз та чого очікувати у майбутньому. Ми обмінялись улюбленими історіями про колекціонування та почули багато цікавих і корисних ідей для розвитку.

Були дуже раді усіх вас бачити і з нетерпінням чекаємо на нові зустрічі! :)

Вже зовсім-зовсім трішки!!!
20.3.2015

Уже завтра відбудеться довгоочікувана Зустріч Колекціонерів ТМ =)
Чекатимемо вас завтра о 15:00 у кав’ярні «Штука»!

Тут будуть унікальні туристичні марки зустрічі, цікаві розповіді про проект, корисні поради та не тільки!
Приходьте! ;)

P.S. А тим, хто ще не зареєструвався на зустріч нагадуємо – щоб отримати ТМ здибанки безкоштовно, необхідно зареєструватись тут і тут ;)

Наші партнери кличуть на ВелоМандрівки! ;)
19.3.2015

Наші партнери компанія "ВелоМандри" приготували цього року багато нових мандрівок!

Унікальність цих мандрівок в тому, що проходять вони на велосипедах та ще і по ТМ-місцях! =)

Отож, запрошуємо вас! Переглядайте календар, плануйте свій відпочинок та зголошуйтесь на велотури ;)

Детальніший графік велотурів дивіться на сайті: www.velotravel.lviv.ua

Увага!!! Ми відкрили нове місце продажу у Львові!
4.3.2015

Тепер ви можете придбати нові марки для своєї колекції в офісі «Veliki.ua» на вул. Словацького, 18/10а.
Там якраз завершують дообладнювати офіс та чекають на відвідувачів :)

Це універсальне місце продажу де ми розмістили різні ТМ Львова:
№321 "Ратуша - Львів"
№330 "Музей Личаків - Львів"
№353 "Львівська Опера, 1900 - Львів"

Також тут можна буде придбати ТМ, з якими виникали раніше труднощі :
№325 "Палац Потоцьких, 1890 - Львів"
№343 "Порохова вежа, 1554 - Львів"

Але все ж просимо купувати дві останні ТМ на їх офіційних місцях продажу ;)
Це покращить співпрацю з цими місцями :)

Якщо ж там не все складеться добре, тоді звертайтесь в офіс, який працює кожного дня =)
Також тут буде резервний запас (по кілька шт.) інших Львівських ТМ. Але це тільки якщо точно ви не змогли десь придбати заповітну ТМ ;)

Деталі про графік роботи та контактні телефони шукайте в Каталозі ТМ ;)

Запрошуємо на ЗУСТРІЧ КОЛЕКЦІОНЕРІВ!!!!
26.2.2015

Дружня атмосфера, багато нової інформації про проект, нові знайомства, однодумці, захопливі розповіді про подорожі та не тільки!

Відбудеться зустріч у кав’ярні «Штука»  у Львові (вул. Котлярська, 8) - 21 березня о 15:00.


Однак окрім смачної кави та цікавих розмов на вас очікує ще головний сюрприз – ювілейна марка цієї зустрічі колекціонерів! І ви зможете отримати її безкоштовно!

Що для цього потрібно зробити:
- бути зареєстрованим у рейтингу колекціонерів з фото своєї колекції або зареєструватись;
- зареєструватись на зустріч колекціонерів ТМ;
- прийти на зустріч =)

Якщо ж ви все таки не зможете потрапити на зустріч колекціонерів, то ви матимете змогу придбати цю ювілейну марку згодом у кав’ярні «Штука» та у нас.
Її вартість – 30 грн.

Оновили Харківську та Полтавську області!
24.2.2015

За вікном нарешті з'явилось сонечко, а на термометрі вже переважають плюсові температури - саме час готуватись до нових мандрів!

Щоб ваші подорожі були простішими та цікавішими ми оновили інформацію про туристично-марковані місця у Полтавській та Харківській областях. Тепер ви зможете усюди придбати ТМ, а в нашому каталозі дізнаєтесь актуальні телефони, графіки роботи та сайти музеїв з детальнішою інформацією про них.

Новий переможець конкурсу!
18.2.2015

Пам'ятаєте наш конкурс "Реєструйтесь та отримуйте цікаві призи"? ;)

Один з переможчів (Яворська Наталія) таки не зголосився і не підтвердив свою колекцію, нам не вдалось сконтактувати з призером, тож ми вирішили провести новий розіграш цього призу. Отож, зустрічайте нових переможців!
А стала ними родина Скрипки! З чим їх і вітаємо =)
Призом для них стане - брелок, шнурок на шию та значок колекціонера (чеського зразка)!

Також нагадуємо тим, хто зареєструвався до 15.01.2015 отримають 10% знижку на одноразове придбання українських ТМ у нас впродовж 2015 року (знижка не поширюється на придбання ТМ на місцях продажу). Щоб отримати знижку про неї потрібно обов'язково сповістити.

Долучайтесь до колекціонерської гри, беріть участь в наших акціях і ваші мандрівки будуть ще цікавішими!

Реєстрація продовжується!!! :)
8.2.2015




 

Хоч конкурс «Реєструйтеся та отримуйте цікаві призи» закінчився, ви все ж можете похвалитись своїми колекціонерськими досягнення ;)
Вносьте свої дані у реєстраційну форму, порівнюйте свої результати з іншими колекціонерами та покращуйте їх! =)

Не можете придумати як зберігати вашу колекцію ТМ?
1.2.2015

Маємо для вас ще один варіант - магнітики для кріплення на холодильник чи магнітну дошку! При цьому їх можна придбати не лише з новими ТМ, а й докупити для тих, які ви вже зібрали.

Вартість такого ноу-хау становитиме - 25 грн/10 шт. (можете замовити будь-яку кількість, кратну 10).

Придбати можна в нашому інтернет-магазині в розділі "Зберігання ТМ".

Copyright © TENT WOOD s.r.o. 2008-2025 | info@turystycni-marky.com.ua | |