čeština ukrajinština|Чехія|Словаччина|Польща|Німеччина|Австрія|Угорщина|Великобританія|Росія|Швейцарія|Словенія|Інші країни... | | друк

туристичні марки

На сьогодні 20.1.2018 в Україні діє 296 туристично-маркових місць.

Наші новини

Чергова преміальна ТМ в колекціонера!
18.1.2018

Черговою Преміальною Туристичною маркою поповнилась колекція наших колекціонерів з Хмельниччини - сім'ї Юхима Горбатого, Тетяни та Ксюши. Цього разу такою маркою стала ПТМ № 9 - "Залізничний вокзал, 1903-1906 - Тернопіль".

Як бачимо з фото, колекціонер використав "Джокер" (його роль відіграють фестивальні та ювілейні ТМ) замість однієї ТМ. Його роль виконала Ювілейна ТМ № 3 - "Леся Українка, 25.02.1871-01.08.1913, 140 років від Дня народження". Згідно з Правилами колекціонування ТМ, це дозволяється робити.

 

                   

 

Подарунок колекціонерам до новорічних свят
12.1.2018

Враховуючи числені прохання колекціонерів, було вирішено систематизувати дані по Туристичним маркам України, які після свого створення зазнали змін. Інформацію представлено у вигляді міні-каталога під назвою "ТМ, які зазнали змін". Тут відображені ескізи туристичних марок до змін, яких вони зазнали, та після них. Подані дані щодо самих змін та, в частині випадків, - їх історія. У разі, коли зміни ескізів були висвітлені раніше на нашому сайті - вказана дата конкретної новини.

Дані щодо "нових" варіантів ТМ, що зазнали змін, знаходяться в основному каталозі ТМ України (місця їх продажу та інформація по самому туристично-марковому об'єкту і т.п.).

Поява такої категорії присвячена до новорічних свят і є "історичною" довідкою. Перші варіанти марок, про які тут йдеться, вже закінчились і їх не можна придбати в представників проекту.

                     

З Різдвом Христовим!
6.1.2018

Щиро вітаємо всіх українців з Різдвом Христовим!

Бажаємо миру в ваших сім'ях та країні, злагоди, взаєморозуміння, душевності, оптимізму та наснаги в усіх хороших справах!

З берега до берега 
Через річку кладочка. 
По сніжку різдвяному 
Йде до нас колядочка.

Крутить, крутить віхола, 
Вгору сніг здіймається. 
Де звучить колядочка, 
Радість оселяється!

Гамір, сміх, веселощі 
В кожній хаті бажані. 
Із Різдвом колядками     
Всіх вітають ряжені!

З берега до берега 
Через річку кладочка. 
З серденька до серденька 
Линь, моя колядочко.

                         

Вітаємо наших колекціонерів з наступаючим 2018 роком!
31.12.2017

Щиро вітаємо всіх колекціонерів Туристичних марок та відвідувачів нашого сайту з Новим 2018 роком!

Бажаємо всім міцного здоров'я, захоплюючих подорожей, поповнення ваших колекцій новими "трофеями", нових друзів та однодумців. І лише позитивних емоцій та гарних спогадів про ваші мандри. 

В новому році очікуємо на нові Туристичні марки України, теплі зустрічі колекціонерів та подальший розвиток проекту.

                     

Призова ТМ в колекціонера
27.12.2017

Як вже писалось раніше, з 12 липня на нашій сторінці в Фейсбуці проводився конкурс - хто першим вгадає, якому об'єкту буде присвячена нова туристична марка і які саме зображення будуть на ній зображені - той отримає цю ТМ в подарунок. 4 вересня переможцем конкурсу визначено Славіка Мініцького.

Переможець вже отримав свій приз -ТМ № 460, а також в подарунок до новорічних свят нову ТМ № 454. 

Ще раз вітаємо колекціонера з перемогою!     

Приймаєте участь в майбутніх конкурсах та вигравайте цікаві призи від проекту "Туристичні марки - Україна"!

                   

Перша Преміальна ТМ в колекціонера!
22.12.2017

Вітаємо нашого колекціонера Олександра Гладкого з Луцька з першою Преміальною туристичною маркою! В його колекції нею стала ПТМ № 1 "Церква Вознесіння Господнього, XVIII ст., Кобилецька Поляна". 

В першій десятці знаходяться туристичні марки, які відповідають туристичним об'єктам, що знаходяться в Закарпатській області.  

                        

Вітаємо з днем Святого Миколая!
17.12.2017

Вітаємо всіх українців з одним з найбільших зимових свят - днем пам'яті святителя Миколи.

Святий Миколай у народній уяві був опікувач не лише для людей, яких, зокрема, боронив од стихійних лих, а й для диких звірів, дбав, щоби дичини в лісі не меншало. Вважали Святого Миколая Мирлікійського також покровителем моряків і рибалок. Колись на кожному чорноморському судні був образ Святого Миколая, як і в кожній рибальській оселі.

Але найголовніше, либонь, те, що Святий Миколай обдаровує слухняних, старанних у навчанні дітей (а неслухняним замість гарного подарунка приносить різку - промовистий причандал виховання). Зовсім не обов'язково, щоби подарунок був дорогий, - навіть ліпше, коли це щось простеньке, але від щирого серця.

І ще одне. Не забувайте, добрі люди про тих діток, котрі не мають батьків та інших родичів: їм особливо потрібна увага Святого Миколая - і наша з вами.

                    

ТМ № 460 вже на місці продажу
11.12.2017

Одна з останніх цьогорічних нових Туристичних марок України, а це ТМ № 460 "Музей "Хата-ґражда" - Криворівня" - надійшла на своє місце продажу. Вперше цю марку наші колекціонери побачили 28 жовтня на третій зустрічі колекціонерів в Ужгороді - саме в цей день вона прибула в Україну.

І ось, нарешті, її можна придбати на її "рідному" місці продажу! Детальну інформацію Ви можете переглянути в каталозі ТМ України: Музей "Хата-ґражда" - Криворівня.

На фото - актор Іван Миколайчук в кадрі з фільму "Тіні забутих предків".

                   

                    

Нова ТМ № 454 надійшла в Криворівню
5.12.2017

На кінець року маємо ще одну новеньку Туристичну марку України. Нею стала ТМ № 454 "Літературно - меморіальний музей Івана Франка - Криворівня"

Музей знаходиться в мальовничому місці на березі річки Чорний Черемош. Експозиція розміщена в трьох кімнатах. В одній представлено робочу кімнату письменника, в якій його відвідували Ольга Кобилянська, Степан Грушевський. Збереглося ліжко, на якому спав Іван Франко, лавка з того часу, годинник, столик, топірець-бартка, який подарував Франкові господар будинку, сак для ловлі риби, крісло-розкладачка, на якому відпочивав Коцюбинський.

Перебуваючи в Криворівні в 1901-1914 роках, Іван Франко зупинявся в цьому будинку, який на той час належав місцевому різьбяру Василю Якіб'юку.

                    

 

Запрошуємо на Різдво до Львова!
30.11.2017

Шановні колекціонери Туристичних марок, а також всі, хто відвідує наш сайт. Запрошуємо вас відвідати Львів під час Новорічних та Різдвяних свят! Планується багата театральна програма і різні циркові вистави, частина з яких буде влаштовуватись прямо на вулицях міста. Ви побачите справжній вертеп, смачні та ароматні розваги. Зможете пройтись різдвяним ярмарком і придбати собі на згадку смачні сувеніри та, звичайно ж, туристичні марки, яких ще не вистачає у вашій колекції :)

Очікується винесення дідуха, хода звіздарів, масові веселощі та хороводи. Запрошуємо повеселитись разом з Дідом Морозом та Снігуронькою. Ви ж самі можете переодягтись в костюм казкового героя чи чарівника.

Квитки на потяги до Львова в період цих свят вже є в продажу, і ви ще можете встигнути їх придбати.

                    

Оновлено логотип Львова
25.11.2017

9 березня 2007 року був прийнятий промоційний логотип Львова. В 2011 році його було оновлено. 18 жовтня 2017 року логотип Львова знову оновили і він отримав трішки новіший дизайн. Новий логотип має незначні стилістичні зміни. Йдеться зокрема про вежі, які на ньому зображені. Тепер їх можна міняти місцями та зміщувати по вертикалі. Така ідея повинна створювати враження про простір міста і можливість глянути на нього з різних сторін. Також з'явились піктограми, котрі зображають різні напрямки роботи та життя у Львові. 

Нагадаємо, що на логотипі зображені (зліва - направо) стилізовані різнокольорові зображення веж та дзвіниць центральних храмів міста: дзвіниця Вірменського собору (ТМ № 342), вежа Корнякта - дзвіниця Успенської церкви (ТМ № 345), вежа міської ратуші (ТМ № 321), вежа Латинської катедри (ТМ № 323), дзвіниця монастиря Бернандинів (ТМ № 329).

З новими варіантами логотипу ви можете ознайомитись за посиланням: https://www.facebook.com/LvivApartis/ .

                    

Ще одна преміальна ТМ в колекціонера!
19.11.2017

Ще однією Преміальною Туристичною маркою поповнилась колекція сім'ї колекціонерів з Хмельниччини - Юхима Горбатого, Тетяни та Ксюши! Нею стала ПТМ № 3 - "Дерев'яна синагога, 1642 - Ходорів". Щоб отримати цю марку, сім'я зібрала всі десять класичних ТМ від № 21 по № 30, які відповідають за туристично-маркові об'єкти, розміщені в Львівській області, та обміняла відрізні частини купонів з цих марок на дану ПТМ.

Якщо ваша колекція також нещодавно поповнилась Преміальною ТМ, надсилайте нам її фото в оточенні повної десятки ТМ. 

                    

Сувенірна ТМ 3-ї зустрічі колекціонерів
13.11.2017

Пропонуємо до вашої уваги сувенірну Туристичну марку, присвячену третій зустрічі колекціонерів ТМ України

Інформацію по цій марці можна переглянути в категорії "Туристичні марки: ТМ - сувеніри" Третя зустріч колекціонерів туристичних марок - Ужгород.

                        

Про 3-тю зустріч колекціонерів
7.11.2017

Як ви вже знаєте, в останні вихідні жовтня відбулась третя зустріч колекціонерів Туристичних марок України. Цей рік став ювілейним для проекту "ТМ - Україна", адже 10 років тому в нашій країні з'явились перші Туристичні марки. Символічно, що ця зустріч відбулась саме в Ужгороді - в місті, де туристичні об'єкти стали першими, які отримали свої Туристичні марки.

Ось вже втретє ми збираємось разом, щоб познайомитись, поділитись враженнями, розповісти про свої подорожі і успіхи в "полюванні за трофеями". Ця зустріч стала зустріччю старих знайомих та переросла в цікаву екскурсію скансеном та Ужгородом. Вже першого вечора колекціонери зібрались в затишному кафе й продовжили спілкування в неофіційній обстановці. Обговорювали майбутні ТМ, в тому числі й річну. Присутні "познайомились" з двома новими Туристичними марками України, які прибули до нас прямо з Чехії із виробництва ТМ (про це скоро в новинах!)

Була висловлена ініціатива створення свого мальованого "шаленого колекціонера". Висунута смілива пропозиція наступну зустріч провести в Чехії! Тож хто ще не бував у Празі, або бував і хоче знову її відвідати, - будемо раді зустрічі :)

Всі колекціонери, які прибули на зустріч, отримали в подарунок сувенірну ТМ зустрічі, яка була спеціально замовлена й виготовлена для неї. Також особисто від керівника проекту Владіміра Гуліна - Мігалеця кожному була вручена книжка Флоріан Заплетал "Міста і села Закарпаття".

Ми дуже вдячні,що ви відгукнулись і приїхали до Ужгороду. Нам було приємно усіх вас бачити та провести час у колі друзів та однодумців! 

До наступних зустрічей!

                    

Нова преміальна ТМ в колекціонера!
31.10.2017

Вітаємо родину наших колекціонерів - Юхима Горбатого, Тетяну Лук'янову та Ксюшу з поповненням колекції Преміальною Туристичною маркою. Нею стала ПТМ № 37 - "Караїмська кенаса, 1834 - Галич". В 37 десятці зібрані ТМ, які відносяться до туристичних об'єктів, що знаходяться в Івано - Франківській області. 

                     

Завтра - зустріч колекціонерів!!
27.10.2017

Залишились лічені години до третьої зустрічі колекціонерів ТМ України, яка відбудеться в Ужгороді.

Всі, хто прибуде на неї, отримають в подарунок сувенірну туристичну марку, присвячену самій зустрічі та 10-річчю проекту "Туристичні марки - Україна".

Отож, якщо ви ще встигаєте прибути до обласного центру Закарпатської області 28 жовтня 2017 р. до 12.00, ми будемо раді бачити вас в нашій дружній компанії.

На фото - туристично-маркове місце №136 "Корчма "Деца у нотаря" - Ужгород".

                   

Нова ТМ в Івано - Франківській області!
25.10.2017

   Маємо ще одну нову Туристичну марку України! Цього разу поповнення відбулось в 46 десятці, яка "відповідає" за Івано - Франківщину. Нова ТМ має № 460 і присвячена музею "Хата - ґражда", що в Криворівні.

  Саме цю хату в 1963 році використовували під час зйомок фільму "Тіні забутих предків" Сергія Параджанова. В фільмі вона слугувала за хату головного героя стрічки - Івана (актор - Іван Миколайчук, - зображений на другій стороні туристичної марки).

  Хати - ґражди як садиби - фортеці були типовими для Гуцульщини. Вона являє собою закритий двір з прибудованими господарськими приміщеннями. Ґражду добре укріплювали, переважно для захисту від хижаків та сильних вітрів. Хата складалася з однієї або двох кімнат, посередині між якими робили сіни. Навколо хату оточували господарськими будівлями - коморами, майстернями, хлівом - які слугували додатковим захистом.

                                

Лише кілька днів до зустрічі колекціонерів!
23.10.2017

  Вже за 5 днів відбудеться довгоочікувана зустріч колекціонерів ТМ України в Ужгороді.

Вже є програма зустрічі на 28 жовтня (субота)

12.00-14.00 Офіційна зустріч колекціонерів у приміщенні "Закарпатського музею народної архітектури та побуту" (вхід 35 грн з людини)

14.00-15.00 Організована екскурсія з екскурсоводом по скансену (безкоштовно)

15.00-15.30 Перерва на чай, каву (в приватному порядку)

15.30-18.00 Пішохідна екскурсія центральною частиною м. Ужгород (безкоштовно), вхід в Ужгородський замок - 35 грн/особу

18.30-23.00 Вечеря в кафе (неформальне спілкування з однодумцями)

29 жовтня (неділя)

10.00-16.00 Вирушаємо власним або орендованим транспортом за маршрутом: Горянська ротонда - Перечин (обід у кафе "Підкова") - Невицький замок (більше деталей буде в суботу на зустрічі).

                         

Залишилось два тижні до зустрічі!
14.10.2017

Третя зустріч колекціонерів ТМ України буде проходити в одному з залів адміністративного корпусу скансену.

Зареєструватись можна за посиланням, що є в новині від 28 вересня. Але якщо Ви прийдете на зустріч не зробивши цього, ми все одно будемо раді Вас бачити. Реєстрація потрібна для того, щоб визначити, який із залів скансену бронювати організаторам (великий чи малий зал), який автобус замовляти в другий день зустрічі.

Ви можете заздалегідь зробити замовлення сувенірної продукції: фестивальні, ювілейні, сувенірні, річні ТМ та ТМ попередніх зустрічей, календар ТМ; підставки, магніти та тканини для зберігання туристичних марок з Вашої колекції. Можна замовити й путівник "Дністер" та туристичні марки, які Вам не вдалось придбати, надіславши фотодокази на е-мейл: info@turystycni-marky.com.ua

На фото - одна із світлин з другої зустрічі колекціонерів, яка відбулась 2.04.2016.

                     

Вийшов друком 2-й том путівника
5.10.2017

Ось і вийшов друком другий том чудового путівника Олени Крушинської "Дністер". Книга була представлена на форумі видавців, що проходив 14-17 вересня у львівському Палаці Мистецтв. Другий том має 496 сторінок та містить 645 ілюстрацій.

Ця книга - перший путівник і перше історико-краєзнавче видання, присвячене Дністру, одній з трьох найдовших річок нашої країни (1362 км). Вона бере початок у Карпатах і впадає у Чорне море, перетинаючи на своєму шляху по Україні й Молдові чотири історико-географічні регіони: Галичину, Поділля, Буковину й Бесарабію.

Шлях розділений на 11 маршрутів, з яких 5 подаються як для туристів- водників і містять поради з навігації, а решта рекомендована для автотуризму. Книга містить сучасні і архівні фотографії, малюнки, картосхеми. 

Другий том охоплює ділянку від Збруча до Чорного моря. На ній Дністер тричі змінює свій вид: до Дністровської ГЕС - це водосховище з прямовисними скелястими берегами, за греблею - це знову швидкоплинна річка, а при впадінні у лиман він створює розлогі плавні, що охороняються в складі Нижньодністровського національного природного парку. Саме на ділянці, включеній до другого тому, розташовані найбільші на Дністрі фортеці (Хотинська, Сороцька, Бендерська, Анкерманська) і печерні монастирі. На берегах лиману розкинувся Білгород-Дністровський з його фортецею й десятками інших пам'яток різних епох. 

Щоб придбати книгу (чи обидва томи путівника) за видавничою ціною, пишіть на e-mail:  derevkhramy@gmail.com або приватним повідомленням на сторінку "Дерев'яні храми України" на фейсбуці.

                                                 

created by DIS MEDIA s.r.o.
Copyright © TENT WOOD s.r.o. 2008-2018 | info@turystycni-marky.com.ua | |