čeština ukrajinština|Чехія|Словаччина|Польща|Німеччина|Австрія|Угорщина|Великобританія|Росія|Швейцарія|Словенія|Інші країни... | | друк

туристичні марки

На сьогодні 18.8.2017 в Україні діє 293 туристично-маркових місць.

Наші новини

Starkon fest 2017
16.8.2017

Запрошуємо всіх бажаючих 25 - 27 серпня 2017 року відвідати місто Старокостянтинів Хмельницької області. В ці дні в замку князів Острозьких буде проходити фестиваль Starkon fest. Цього року улюблений фестиваль "Стародавній Меджибіж" змінює назву та локацію.

В Старокостянтинівському замку ви побачите реконструкцію запеклих середньовічних лицарських боїв, а за бажанням і самі зможете прийняти в них участь. Заплановано виступ українських і зарубіжних танцювальних і пісенних гуртів; ярмарок, смачна автентична кухня. Відбуватимуться майстер класи - гончарів та інших народних умільців; буде чимало розваг для дітей і дорослих.

З програмою фестивалю та ін. інформацією щодо нього можна ознайомитись на його сторінці в Facebook: http://www.facebook.com/starkonfest

На фестивалі буде презентована нова ТМ України № 158, яку ви зможете відразу тут придбати.

                                         

 

Преміальна ТМ № 42
8.8.2017

Нещодавно стала повною 42 десятка ТМ України. В ній представлені ТМ-об'єкти, які розміщені на території Львівської області. Це дає нам можливість створити Преміальну ТМ № 42.

Пропонуємо нашим колекціонерам долучитись до створення ПТМ для Львівської області.

Вимоги: об'єктом для ПТМ може стати пам'ятка архітектури (замок, палац, костел, церква), втрачена через людську недбалість, байдужість чи природні катаклізми у ХХ чи ХХІ столітті і від якої до нашого часу не лишилося руїн, але залишились фотографії чи інші документи із реальним зображенням пам'ятки.

Ваші пропозиції щодо нової ПТМ приймаємо на форумі з такою ж назвою. Зображення втраченої пам'ятки - обов'язково.

                                                    

3-тя зустріч колекціонерів ТМ
3.8.2017

     Шановні колекціонери, цього року виповнюється 10 років проекту "Туристичні Марки - Україна". Це наш перший великий ювілей, адже ТМ виникли у 1998 році, а Україна приєдналась до проекту в 2007 році.

      Третя зустріч відбудеться 28 - 29 жовтня в Ужгороді. 2 квітня 2016 р. на 2-й зустрічі, яка відбулась у Львові, було анансовано, що наступну зустріч планується провести восени 2017 р. на Закарпатті.

     Місто Ужгород є обласним центром Закарпатської області, і саме в цій області з'явились перші ТМ, які були виготовлені для України. Закарпатській області відповідають 1, 2, 7, 10, 13 та 14 десятки в каталозі ТМ України. Перші чотири десятки повні, ще дві - майже повні. Загалом це 58 класичних та 4 преміальні ТМ.

      Дана інформація оприлюднена зараз для того, щоб колекціонери могли заздалегідь запланувати свою поїздку, придбати квитки (якщо це необхідно), та підшукати/забронювати місце, де можна було б зупинитись/заночувати.

      Пропонуємо нашим колекціонерам здійснити подорож з користю - в дні зустрічі чи напередодні відвідати туристично - маркові та інші цікаві місця Західної України, поповнити свої колекції новими "трофеями"  :)

     На "ювілейній" зустрічі обговорюватимемо подальші шляхи розвитку проекту в Україні; ми поділимось з вами новинками та цікавинками; познайомимось з новими колекціонерами та радо зустрінемось з "корифеями". Запрошуємо провести час в дружній обстановці своїх однодумців, поспілкуватись "наживо" між собою та з представниками проекту з України та Чехії.

Також ту ви зможете придбати севенірну продукцію та ТМ, які вам не вдалось раніше здобути на місцях продажу (завчасно надавши підтвердження відвідування даних об'єктів).

    Згодом будуть з'являтись додаткові відомості щодо 3-ї зустрічі - слідкуйте за новинами на сайті та на нашій сторінці у Facebook.

                  

 

Зміна ескізу туристичної марки
28.7.2017

Змінено назву та ескіз Туристичної Марки України № 3. Попередня назва - "Руїни замку тамплієрів - Середнє". Нова назва - "Руїни середньовічного замку - Середнє".

Зміна відбулась у зв'язку з тим, що історично не доведено, що це був дійсно замок тамплієрів. Це більше схоже на гарну казку. Орден тамплієрів було засновано 1119 року після Першого Хрестового походу, для захисту пілігрімів на їх шляху до Єрусалима. Орден проіснував до 1312 року. За однією з версій, споруда в Середньому може бути руїнами замку ХІІ ст. 

Ця марка була однією з перших, і при її створенні 10 років тому замовнику з Чехії не було з ким порадитись і знайти правильну інформацію.

          

Зміна місць продажу деяких ТМ
21.7.2017

Звертаємо увагу колеціонерів на зміни місць продажу деяких Туристичних Марок України. Якщо Ви запланували відвідати саме ці ТМ-об'єкти, внесіть зміни до своїх записників.

1. ТМ № 491 "Замок 1630 - Скалат": на касі зараз працює пані Наталя Михайлівна (замість п. Тетяни), її номер телефону: 067-451-22-84. (замість 097-170-80-81)

2. Офіс проекту "Туристичні Марки - Україна" у Львові перемістився з вул. Словацького, 18 на площу Ринок, 42 (перший поверх, всередині кам'яниці).

3. За цією ж адресою у Львові перемістився й офіс компанії veliki.ua, які є партнерами проекту.

4. ТМ № 162 "Костел св. Антонія Падуанського - Лосяч" можна придбати в Збаразькому замку (ТМ № 71).

5. ТМ № 87 "Замок 14-17 ст. - Язловець" також продається в касі Збаразького замку.

6. ТМ № 37 "Замок 16-18 ст. - Скала - Подільська" тепер окрім готельного комплексу "Тридев'яте царство" можна придбати і в Збаразькому замку.

7. ТМ № 2 "Мукачівський замок - Паланок" можна придбати за адресою: м. Мукачево, вул. Ярослава Мудрого, 67 офіс 1, туристична фірма "Сторнац" (раніше ці марки продавались в сувенірному магазині у верхньому дворі замку "Паланок" зліва від пам'ятника князю Федору Корятовичу).

8. ТМ № 7 "Ратуша, пам'ятник Кирилу та Мефодію - Мукачево" - також можна придбати в офісі тур. фірми (в замку вони також зараз не продаються).

9. Львівські ТМ - № 322 "Ресторація - кафе "Гасова лямпа", № 327 "Аптека - музей" та № 346 "Львівський музей історії релігії" наразі не продаються в туристично-інформаційному центрі (ТІЦ) за адресою пл. Ринок, 2. Тепер ці марки можна придбати в офісі Проекту "Туристичні Марки - Україна" - пл. Ринок, 42.

10. Львівські ТМ - № 321 "Ратуша", 330 "Музей Личаків" та  353 "Львівська опера" , які раніше мали кілька місць продажу, в ТІЦ не продаються; тепер їх можна придбати в офісі компанії veliki.ua - пл. Ринок, 42. 

Увага, конкурс!
16.7.2017

З 12 липня на нашій сторінці в Фейсбуці розпочато конкурс. Необхідно вгадати, якому туристичному об'єкту, що зображений на фото, буде присвячена наступна Туристична Марка України, та що саме буде зображено на самій ТМ (з обох сторін). Перший, хто в коментарях вгадає це та надасть фотодокази відвідування даного ТМ-об'єкта - отримає цю ТМ в подарунок!

Отож всі, хто зареєстрований в даній соціальній мережі та має в друзях нашу сторінку - швидше заходьте на неї та залишайте свій варіант відповіді. Ті ж хто є в Фейсбуці, але ще не вподобали нашу сторінку - зробіть це. А для тих, хто ще не зареєструвався, - можете зробити це, щоб приймати участь в конкурсах та переглядати наші новини у Facebook.

                  

Вітаємо переможницю конкурсу!
13.7.2017

Як вже писалося на форумі "Конкурси та акції", з 2 по 6 березня на нашій сторінці у фейсбуці http://www.facebook.com/turystycni.marky проводився конкурс. Необхідно було вгадати, якому туристичному об'єкту буде присвячена перша туристична марка, випущена у 2017 році. Переможницею стала наша колекціонерка Олена Дрямова. Вона першою правильно назвала назву ТМ-місця та надала фотопідтвердження його відвідування.

Пані Олена вже отримала свій приз - ТМ №275. Подаємо фотодокази у вигляді звіту про тур "Гетьманським шляхом. Козелець - Батурин" з клубом мандрівників, які надала переможниця.

                                  

Вітаємо колекціонера!
9.7.2017

Вітаємо наших колекціонерів - родину Скрипки із Запоріжжя з новим здобутком - поповненням колекції відразу трьома Преміальними Туристичними Марками України. Ними стали: ПТМ № 11 "Палац Ігнація Скарбка, 1830-ті роки - Бурштин", ПТМ № 26 "Монастир Отців Паулінів, 1740 - Нижнів" та ПТМ № 37 "Караїмська кенаса, 1834 - Галич". Всі ці три ПТМ відносяться до десяток, в яких представлені туристично - маркові об'єкти, які розміщені в  Івано - Франківській області.

Надсилайте свої купончики повних десяток ТМ та отримуйте преміальні марки!

                    

ТМ 419 - остання в 42 десятці!
5.7.2017

Вітаємо колеціонерів з новою Туристичною Маркою України. Нова ТМ має № 419 і присвячена Художньому музею Михайла Біласа, який знаходиться в місті Трускавець. Музей всесвітньо відомого митця розміщений в будинку колишньої вілли "Гопляна", яка була збудована в 1921-1924 роках.

В музеї представлені гобелени, сюжетні панно та аплікації, килими, верети, ліжники, серветки, доріжки, подушки, декоративні квіти, які народний майстер створив власноруч та в єдиному екземплярі. Зачаровують стиль та майстерність "композитора кольору" - ткача, вишивальника, графіка та живописця Михайла Якимовича Біласа.

Даний музей є першим музеєм в Україні, який відкритий ще за життя художника.

                       

Нова ТМ на Львівщині!
3.7.2017

Відбулось поповнення 42 десятки ТМ України - в цій десятці представлені туристично - маркові об'єкти, які розміщені в Львівській області. Черговою туристичною маркою стала ТМ № 412 "Музей міста - курорту Трускавця, 1982"

Музей історії Трускавця розміщений в пам'ятці архітектури - будинку колишньої вілли "Саріуш", побудованому 1901 р.

Музей має 7 залів, в яких експонуються оригінальні експонати з історії та побуту населення Підгір'я від найдавніших часів до сьогодення. Музей також має 2 зали, в яких організовуються різноманітні виставки.

                    

Перша ТМ 2017 року
20.5.2017

Вітаємо наших колекціонерів з новою марочкою. Вона має № 275 і присвячена Будинку полкової канцелярії, що в Козельці Чернігівської обл.

Будівля збудована в 1756-1765 роках за проектом архітекторів Андрія Квасова та Івана Григоровича - Барського, які є також архітекторами собору Різдва Пресвятої Богородиці. Двоповерхова споруда відноситься до стилю українського бароко з елементами рококо.

На аверсі туристичної марки № 275 зображена будівля зі сторони чолового фасаду. Чудово передані елементи ліпного декору над вікнами, рустовані пілястри першого поверху, ризаліт із зашкленою галереєю на другому поверсі. На реверсі ТМ зображено історичний герб Козельця (на той час - міста Київського намісництва), затверджений 4 червня 1782 року.

Туристично-марковий об'єкт знаходиться на території міського парку, неподалік від собору. В самій пам'ятці архітектури розміщена районна бібліотека.

                

 

А за вікном майже весна!
2.3.2017

Команда Туристичних марок - Україна вітає усіх колекціонерів та наших друзів із початком весни та бажає усім вдалих та результативних мандрівок ;) 
Маємо декілька новин:
1. У нас планується до випуску нова туристична марка у цьому році! У зв'язку із цим ми оголошуємо конкурс:
Людині, яка перша у коментарях до цього запису вгадає якому саме об'єкту буде присвячена нова ТМ, отримає цю ТМ у подарунок після наданого фотопідтвердження !!!
2. Для більш ефективної роботи проекту ми шукаємо до нас в команду (бажано у м. Львів) на неповний робочий день активну людину (бажано колекціонера ТМ) для контролю місць продажу туристичних марок та створення нових ТМ-місць по Україні. Тому, якщо ти активний, любиш мандрувати і впевнено спілкуєшся по телефону то будемо раді працювати у дружній команді! Будемо вдячні Вам за рекомендації по пошуку нової людини у проект!

 

Остання в цьому році Нова ТМ!
26.12.2016

В ці передноворічні дні презентуємо вам останню нову марку у цьому році! :)

Новою ТМ поповнилося місто Полтава.
Марка присвячується визначній пам'ятці містобудування та архітектури та має назву №423 - Ансамбль круглої площі (1805-1841) - Полтава.

З другої сторони ТМ ви побачите одну з величних споруд цієї площі - Кадетський корпус (1840).

Марка вже надійшла у продаж і всі, хто завітає у Полтаву або хто мешкає там, зможуть її придати в Туристично-інформаційному центрі, що розташований за адресою: пров. Піонерський, 3. Також тут ви зможете придбати вже існуючі ТМ №422, 424 та 427, які присвячені пам'ятним місцям поблизу Полтави.

Детальніше про нове марковане місце та місце продажу читайте у Каталозі ТМ-місць України :) 

Українська та Чеська тканини. Поспішайте замовити!
6.12.2016


Увага!

Знову доступні для замовлення українська та чеська тканини. Замовити ви їх зможете через інтернет-магазин наших партнерів, який знайдете оcь тут.

Також радимо переглянути інші розділи інтернет-магазину. Є багато цікавого :)

Замовлення на тканини можна робити від сьогодні, відправка протягом тижня.
Кількість, як завжди, обмежена!!!

Тому ті хто хоче придбати - поспішайте (:

Спека на Форумі Колекціонерів!!!
21.11.2016

Шановні колекціонери!

У нас тривають дуже гарячі обговорення на форумі колекціонерів.
Приєднуйтеся і ви до них!

Впевнені, вам є що сказати, запропонувати або запитати!

Особливо популярною темою на форумі є: Спільнокошт. Хочете знати що це? Тоді заходьте сюди: Спільнокошт...

У кожного є можливість вплинути на розвиток проекту в Україні. Поява нових ТМ залежить від Вас!

Ви потрібні нам як ніколи (:

Спілкуємося, пропонуємо та дискутуємо! Тиснемо на фото ↓

Нова область - перша марка!
11.11.2016

Черговий сюрприз для наших мисливців за ТМ! :)

Сьогодні ми представляємо вам першу ТМ у Сумській області!
Першою маркою в новій області стала ТМ №442 - Музей Кролевецького ткацтва - Кролевець.
Марка вже у продажі та кожен може її придбати.
Графік роботи музею, звісно, не дуже тішить, але є контактний телефон за яким можна телефонувати у всі дні ;)
Хто активно стежить за змінами в Каталозі ТМ-місць України, а можливо вже і знає його на пам'ять, той зрозуміє, яку плановану область зайняла Сумщина.

Детальнішу інформацію шукайте в Каталозі ТМ-місць України.

Продовження історії відновлення костелу у с. Біще!
7.11.2016
Друзі!
Давно ми вам не розказували про процес відновлення костелу у с. Біще!
Це наша ТМ з Тернопільщини: №38 - Костел Успіння Діви Марії, 1644 - Біще .
 
Отже, ще кілька років тому костел був у стані руїни. На даху росли справжні джунгі і здавалося, що костел доживає свої останні дні.
Ми побували там осінню 2011 року (5 років тому).
Стан який ми застали можна побачити на фото.
 
Але восени 2013 року все змінилося. Розпочалися роботи над очищенням стін від зарослів кущів та дерев.
За це взялися місцеві мешканці. Наступного року розпочався монтаж дерев'яної основи для майбутнього даху.
У липні 2015 року костел освятили.
На той момент дах костелу вже був завершений та частково відновлені стіни в середині та ззовні пам'ятки.
Але на цьому робота не зупинилася.
За рік відновили вхід в костел та продовжували роботи з оздоблення. 
Звісно все це не було б можливе без великих коштів, які надали вихідці з села Біще, що зараз мешкають у США.
Також значний внесок в реставрацію пам'ятки зробила Польща. 
 
Для того, щоб кожен міг стежити за роботою над відновленням, було створено сайт: http://projektbuszcze.org/
Історичний цикл змін, від міжвоєнних років і до сьогодення, можна переглянути ось на цій сторінці: http://projektbuszcze.org/?page_id=826
 
І запрошуємо вас, якщо не цього року то вже наступного, відвідати це ТМ-місце та побачити самим, на якому етапі перебуває відновлення цієї величної пам'ятки церковної та оборонної архітектури :)
А ще запрошуємо до читання, щоправда на польській мові, свіженької статті з незалежної газети поляків в Україні - Kurier Galicyjski.

Нова ТМ у Хмельницькій області
4.11.2016

Давно ми не радували наших колекціонерів новими ТМ :)

І сьогодні, та ще й наступного тижня, ми вирішили виправити цю ситуацію! :)

Представляємо вам нову ТМ на Хмельниччині! А саме №160 - Покровська церква-замок, XIV-XVIII ст. Замок, XIV-XVII ст. - Сутківці .

З'явилася вона завдяки молодій парі колекціонерів Катерині та Юрію Даценкам з м. Хмельницького. Вони не тільки подали ідею створення цього ТМ-місця, але й зібрали необхідні кошти для випуску марки. Молоді мандрівники взяли на себе всі обов'язки щодо створення цього трофею - перемовини з місцевими опікунами пам'ятки, розробка ескізу та не тільки!

Про те, як відбувався збір коштів, можна дізнатись у соціальній мережі Вконтакті (група: Незнана Україна) :)

Також запрошуємо до перегляду статті: "У Сутківцях з’явилась іменна туристична марка", де ви зможете прочитати більше про наших героїв, звідки взялася ідея створення ТМ у Сутківцях та ще й переглянути відео і фото з презентації!

Рейтинг колекціонерів. Зміна лідера!
28.9.2016

Друзі!
В нашому рейтингу колекціонерів змінився лідер!!! :)

Всі українські ТМ, які на даний момент існують в Україні, зібрав колекціонер Анатолій Нечидюк з міста Рівного і зараз він посідає першу позицію в рейтингу.

А як давно ви оновлювали свої дані в рейтингу? ;)
Можливо вже пора щось змінити? Кількість ТМ, ПТМ, додати своє нове фото чи фото вашої колекції? ;)
Чекаємо ваших оновлень та нагадуємо, що всі дані від вас ми вносимо в рейтинг в кінці кожного тижня у неділю.

P.S. А ще, надіємося, ми скоро зможемо здивувати всіх появою нових ТМ і відправити п. Анатолія та інших колекціонерів у нові мандри :)

Вітаємо з днем туризму та запрошуємо на презентацію!
27.9.2016

Всіх вітаємо з всесвітнім днем туризму! :)

Побільше нам всім гарних мандрів, сонячної погоди, вдалих фото знимків та успішних полювань за омріяними трофеями :)

А ще запрошуємо всіх киян і тих хто буде 29 вересня у Києві на презентацію другого тому двотомного видання О.С. Афанасьєва-Чужбинського - "Нариси Дністра" (за матеріалами експедиції 1859-1860 років).

Місце зустрічі: Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В.Г. Заболотного, м. Київ, проспект Перемоги, 50 (біля метро "Шулявська").

Під час презентації:

  • згадаємо добрим словом Олександра Степановича;
  • порівняємо містечка  і села на Дністрі тоді й тепер. Буде багато картинок! :-)

Презентацію проводитиме Олена Крушинська - упорядник перевидання, сучасний дослідник Дністра та його пам'яток.

А ще вона добре знайома всім колекціонерам, бо є одним із першовідкривачем ТМ в Україні та автором проекту "Дерев'яні храми України".

Ще раз вітаємо та чекаємо всіх на зустрічі ;)

created by DIS MEDIA s.r.o.
Copyright © TENT WOOD s.r.o. 2008-2017 | info@turystycni-marky.com.ua | |