čeština ukrajinština|Чехія|Словаччина|Польща|Німеччина|Австрія|Угорщина|Великобританія|Росія|Швейцарія|Словенія|Інші країни... | | друк

туристичні марки

На сьогодні 18.6.2018 в Україні діє 298 туристично-маркових місць.

Наші новини

Увага, конкурс!
13.6.2018

Вже цього літа проект "Туристичні марки - Україна" поповниться трьохсотою ТМ! З нагоди такого ювілею ми оголошуємо конкурс: хто першим вгадає, якому саме об'єкту буде присвячена ця марка - той отримає її в подарунок, при наданні доказу одразу або після відвідання.

Додаткові умови конкурсу.

Наразі в проекті замовлено та готуються до випуску відразу дві ТМ. Вони прибудуть разом в Україну з наступною партією марок та супутньої продукції. Пропонуємо вгадати обидва об'єкти, які будуть зображені на нових марках і отримати їх в подарунок.

По мірі надходження варіантів відповідей на форум чи нашу сторінку в Фейсбуці, один раз на 5-7 днів ми будемо давати підказки.

Грайте та вигравайте!

                      

Презентація ТМ 348
8.6.2018

Як вже повідомлялось на нашому форумі, 19 травня 2018 р. в Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського, що у Львові, відбулась офіційна презентація нової Туристичної марки України, яка присвячена саме цьому музею.

Це чудова новина для колекціонерів, які із задоволенням поповнять свої колекції. Об'єкт народної пам'яті, глибини мудрості і спадку наших предків. Марка презентує фасад історичної будівлі і надихне відвідувачів поринути у час давнини!

Презентацію ТМ 348 на високому рівні провела наша представниця Олена Сацька. На урочистій частині були присутні представники музеїв, науковці, громадські діячі.

Ще більше фото ви можете побачити на відповідному форумі.

Захоплюючих подорожей!

                     

 

Вітаємо колекціонера з ДХУ!
23.5.2018

Вітаємо нашого колекціонера Романа Щепана з отриманням візитівки з логотипами проектів-партнерів - "Дерев'яні храми України" та "Туристичні марки - Україна"!

Для цього Роман зібрав 22 ТМ з категорії "Дерев'яна архітектура" та надіслав нам їх зображення.

З умовами отримання такої візитівки ви можете ознайомитись в розділі "Конкурси та акції"

                                   

ТМ № 283 прибула на місце продажу
13.5.2018

Нова Туристична марка України № 283 -  "Музей "Чернігівщина - подорож крізь віки" - Калитянське" прибула в Україну і вже надійшла до музею. Контактні дані та графік роботи музею ви можете переглянути в каталозі ТМ.

Також в цьому музеї ви можете придбати і ТМ № 265 - "Музей М. М. Миклухо-Маклая - Калитянське", попередньо зателефонувавши чи написавши про це на e-mail екскурсоводу новоствореного музею.

                                     

Преміальна ТМ № 42 прибула в Україну
1.5.2018

Днями до України прибула партія ТМ, серед яких є і нова Преміальна ТМ № 42, появу якої ми анонсували нещодавно. Подамо деяку інформацію про трагічну історію та післяісторію зображеної на цій марці пам'ятки архітектури, яка, на жаль, вже втрачена.

28 січня 2007 року в с. Головецько пожежа знищила дерев'яний храм Богоявлення Господнього (церква Богоявлення Господа нашого Ісуса Христа), який був збудований у 1873 році /інформація щодо даної події - тут/. Громада відразу взялась за будівництво нової церкви. Вже 14 липня 2007 року владика Юліан (Вороновський) освятив наріжний камінь під забудову майбутньої святині. 

19 серпня 2009 року владика Ярослав (Приріз) освятив новозбудований храм Богоявлення Господнього в с. Головецько. У храмі є копія картини, яку намалював Корнило Устиянович. Оригінал згорів у 2007 році.

На світлині, яка зроблена в 2006 році - вид святині до пожежі.

                                    

Очікується нова ТМ України
28.4.2018

Незабаром очікується нова Туристична марка України. Нею стане ТМ № 283 "Музей "Чернігівщина - подорож крізь віки" - Калитянське".

Як вже повідомлялось в новинах на нашому сайті, музей було відкрито в лютому цього року. Вже в день відкриття музею було домовлено про створення до нього туристичної марочки.

Ескіз майбутньої ТМ було погоджено і відправлено на виробництво. І ось вже найближчим часом ми порадуємся черговому поповненню в проекті "ТМ-Україна" :)

Ви можете переглянути попередні ескізи, які передували створенню вже остаточного, на нашому форумі (тут).

                

Поповнення в колекції наших колекціонерів!
21.4.2018

Ще однією Преміальною ТМ поповнилась колекція Тетяни, Ксюши і Юхима Горбатого, наших колекціонерів з Хмельниччини.

Нею стала ПТМ № 5 - "Будівля ратуші, XVII - XIX ст., Заліщики".  Цю будівлю було знесено при реконструкції площі в 1968 році.

В п'ятій десятці розміщені ТМ України, які відповідають туристично-марковим об'єктам, що знаходяться в Тернопільській області. 

                    

Історія одного туристично - маркового місця
14.4.2018

17 липня 2013 року в селищі Кача, що біля Севастополя, було відкрито музей всесвітньо відомого вченого-мандрівника Миколи Миколайовича Миклухо-Маклая. А вже за три тижні, 6 серпня 2013 року розпочато продаж ТМ № 53 "Музей М. М. Миклухо-Маклая, Севастополь - Кача"

За своє недовге існування музей встиг здобути кілька призових місць в різних конкурсах. "Берег Маклая" в 2014 році посів 3 місце в четвертому Республіканському конкурсі музеїв Криму в номінації "Кращий музей, який діє на суспільних засадах" (масово-просвітницька робота і популяризація культурного спадку). Музей взяв участь в конкурсі "Екскурсійна мозаїка Криму", який 2014 року організувало Міністерство курортів і туризму Республіки Крим. І в номінації "Відкриття нового екскурсійного маршруту (об'єкту)" музей посів 3 місце. А вже в 2015 в конкурсі "Екскурсійна мозаїка Криму" музей посів 3 місце в номінації "Кращий екскурсійний об'єкт".

Та після зміни політичної ситуації в Криму засновники музею подарували експонати "Берега Маклая" Севастопольському відділенню Російського географічного товариства (РГТ). Експозиція музею почала мігрувати по півострову. 

З 19 липня 2016 р. в Палаці дитячої та юнацької творчості (м. Севастополь, пр. Нахімова, 4) РГТ було відкрито виставку "Миклухо-Маклай - великий мандрівник", присвячену 170-річчю від народження вченого. Виставка тривала до 12 вересня 2016 року. 

Далі музейні експонати були перевезені до Кадетського Президентського училища, філіалу МДУ.

Після нього виставка переїхала в Балаклавський Палац культури.

Зараз музей М.М. Миклухо-Маклая знаходиться в Севастополі, в виставковому приміщенні Вищого Військово-морського училища ім. Нахімова (в минулому - Банківська академія, в парку Перемоги). На 8.01.2017 він вже був в цьому приміщенні.

Як видно з даних нашого сайту, залишених колекціонерами,16.08.2016 туристичні марки на місці продажу закінчились. Та насправді ТМ закінчились там дещо раніше.

ТМ № 53 ще можна придбати в проекті "ТМ-Україна" по фотопідтвердженню відвідування музею.

            

Христос Воскрес!
8.4.2018

Вітаємо всіх з Великоднем!

Звістка радісна лунає!
Світ Ісуса величає
Великоднім дзвоном, співом,
Чистим серцем - повним віри.
Ясних, добрих сподівань!
Великодніх Вам світань!

                      

Вербна неділя
1.4.2018

Вітаємо всіх колекціонерів зі святом - Вербною неділею. За тиждень до Великодня, також у неділю, віруючі йдуть до церкви святити гілочки верби і приносять їх додому для захисту оселі, родинного добробуту та здоров'я рідних. Це свято відносять до дванадцяти головних християнських свят.

Великий Тиждень, який ще називають Страсним, розпочинається Вербною неділею. Багатьма мовами світу вона називається Пальмовою неділею - з огляду на гілки пальм, що їх стелили на дорогу під час в'їзду Господа Ісуса в Єрусалим. Однак на слов'янських територіях, де пальми не ростуть, а весна настає з цвітінням верб, пальмові гілки люди замінили вербними, які починають зеленіти і цвісти. Та відповідно і назва свята змінилася: білоруською - Вербніца, болгарською - Цветніца, сербською - Цвети, словацькою - Квітна неділя (у деяких місцевостях України Вербну неділю також називають Квітною).

Вербна неділя - перше велике весняне свято, яке заявляє про пробудження природи, вселяє надію на перемогу життя над смертю, торжества весни, добра і миру.

                    

 

Музей "Чернігівщина - подорож крізь віки"
23.3.2018

Продовжуємо розповідь про музей "Чернігівщина - подорож крізь віки", який відкрився минулого місяця в с. Калитянське, що на Чернігівщині. Експозиції музею відтворюють історію Чернігівського краю від часу згадування ще Мезинської стоянки, в різні епохи аж до сучасності. Великий зал розповідає про історію краю за часів Київської Русі, в ньому ви побачите портрети всіх князів, які правили на Чернігівщині, макети церков та навіть престол князя Чернігівського. Кімната періоду козацтва не менш вражаюча: її оформлено в стилі українського козацького барокко; тут же портрети гетьманів та полковників і реліквії того періоду.

Найбільша частина музею відведена періоду XVIII-XIX ст., в ній ви зустрінетесь з епохальними персоналіями цього часу - від письменників до науковців. Окремий зал займає експозиція, присвячена родині Розумовських. Особливе місце займає кімната, присвячена відомому мандрівнику Миколі Міклухо-Маклаю. Ще одна кімната відведена Козелеччині - ціла панорама відведена людям, які прославили козелецький край.

Оригінальне оформлення та самобутність вітражів музею допомагає відвідувачам поринути в різні епохи Чернігівщини. Ще більше світлин з музею ви можете побачити тут.

Заплановано випуск Туристичної марки України, присвяченої цьому музею.

                   

Ще одна Преміальна ТМ в колекціонера!
18.3.2018

Ще однією Преміальною ТМ України поповнилась колекція Юхима Горбатого з Хмельниччини. На цей раз нею стала ПТМ №26 "Монастир Отців Паулінів, 1740 - Нижнів". Монастир у Нижневі був розібраний в 1958 році.

У 26 десятці розміщені ТМ, які віповідають туристично-марковим об'єктам Івано-Франківської області.                    

                                         

Меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові
13.3.2018

Пропонуємо нашим колекціонерам, а також туристам і мандрівникам відвідати досить цікавий об'єкт, який знаходиться у Львові по вулиці Івана Франка, 154. Це Державний меморіальний музей Михайла Грушевського. Розташований він у віллі, спорудженій в 1902 році за проектом архітектора Мартина Заходного. Тут протягом 12 років - з 1902 по 1914  разом з дружиною і донькою проживав голова Української Центральної Ради, перший Президент Української Народної Республіки, історик і вчений - Михайло Грушевський.

Музей має шість експозиційних залів. Перша кімната розкриває М. Грушевського як історика (представлені оригінали його праць з історії) та політичного діяча (матеріали УНР, Центральної Ради, універсали). У наступній кімнаті (колишня їдальня) експонуються особисті речі родини Грушевських (шафа, посуд). Є гуцульська кімната, оздоблена Михайлом Сергійовичем - з виконаним на замовлення мисником та пічкою. Наступна експозиція розповідає про період Центральної Ради та перебування М. Грушевського за кордоном. Також тут є куточок Холмщини - малої Батьківщини історика. Окремо представлена кімната дочки Катерини - соціолога, етнографа, фольклориста; тут можна побачити її рукописи та фото. Представлено робочий кабінет і предмети гордості фондової збірки - оригінали видань Михайла Грушевського, його світлини, особисті речі, автентичні документи і листи, художні полотна, видання, стародруки, періодика 1900-1940 рр.

Передбачено створення Туристичної марки для цього музею.

                    

До вашої уваги наша нова представниця!
8.3.2018

Вітаємо всіх наших колекціонерок, а також прекрасних "половинок" наших колекціонерів зі святом весни і жіноцтва! Бажаємо Вам завжди бути здоровими, щасливими, оточеними ніжністю і турботою.

Окремо персональні вітання отримують Олена Крушинська - наша постійна помічниця і консультант та наша нова представниця проекту - Олена Сацька! Бажаємо Вам плідної праці, побільше сонячних днів і позитивного настрою.

                     

На фото - молода, енергійна і завзята Олена Сацька.

Зміни контактних даних та вартості Туристичних марок
5.3.2018

Вітаємо усіх наших колекціонерів, учасників команди та людей, які нам допомагають з початком календарної весни. Вже скоро можна буде планувати свої подорожі, прокладати маршрути та перевіряти спорядження.

Повідомляємо вас про деякі зміни, які стались у нас. З початку місяця змінено електронну адресу, наразі актуальна пошта: turystycni.marky@gmail.com  та новий номер телефону: 050 367-59-00, за яким ви можете телефонувати в разі необхідності. Прохання дзвонити у робочий час: пн.-пт. 10:00-18:00, сб.-нд. 11:00-16:00. Дані можна переглянути в розділі "Контакти". 

Важливі зміни: у зв'язку з підняттям для нас ціни на туристичні марки, а також через зміцнення курсу чеської крони ми, на жаль, вимушені підняти ціну на ТМ в Україні :( Тепер вартість однії ТМ з магнітиком при замовленні у нас складатиме 40 грн. Також підвищуються ціни для оптових замовників марок. Тож поступово й на місцях продажу ціни на ТМ будуть 40 грн.

P. S. Будемо вдячні за розуміння. 

                    

Наступна Преміальна в нашого колекціонера!
28.2.2018

  Наші вітання з поповненням колекції отримує Олександр Гладкий з Луцька. Нещодавно колекціонер обміняв відрізні купончики десяти класичних марок на Преміальну Туристичну марку України. Нею стала ПТМ № 33 - "Синагога "Золота Роза", 1592-1596 - Львів". Будівля, що зображена на цій марці, була висаджена у повітря гітлерівськими окупантами у серпні 1941 року.

                         

Відкриття нового музею на Чернігівщині!
23.2.2018

Минулої п'ятниці, 16 лютого 2018 року о 12:00 в с. Калитянське Козелецького району Чернігівської області сталась подія, яку, без перебільшення, можна вважати з'явищем всеукраїнського масштабу. В урочистій обстановці тут було відкрито новий музей. Його назва - "Чернігівщина - подорож крізь віки". Музей є приватним і був створений за ідейного сприяння та на кошти меценатів - родини Міклухо- Маклай.

В музеї представлені фотографії, картини, постери, малюнки, макети, книги, герби, генеалогічні дерева та ін. що розповідають про життя видатних особистостей, які народились, працювали чи творили свої шедеври в Чернігівській області. Ці люди прославили Україну, їх імена знають в усьому світі. Серед презентованих - біографії і світлини таких геніїв: Микола Гоголь, Василь Тарновський, Микола Ґе, Микола Самокиш, Юрій Лісянський, Григорій Галаган, Михайло Коцюбинський, Микола Міклухо- Маклай, Пантелеймон Куліш, Георгій Вороний, Петро Прокопович, Остап Вересай, Іван Мартос, Марк Бернес, Микола Яковченко, Олександр Довженко, Максим Березовський, Левко Ревуцький та інші. 

В наш час створення музею - нелегка праця. Над створенням цього близько трьох років працювала команда під керівництвом члена Національної спілки художників України, заслуженого діяча мистецтв України - Бориса Степановича Дєдова.

                     

Продовження розповіді про музей - в одній з наступних новин на нашому сайті.

Річна 2017
18.2.2018

 Ось такого ви не чекали!

Увага, річна ТМ- сюрприз!

Міркуючи над змістом річної ТМ-2017, ми перебрали різні нейтральні сюжети - якось не надихнуло. Потім вирішили зобразити на річній ТМ українського шаленого колекціонера туристичних марок, як-от у чехів. Аж тут нас осяяло. Нащо ж малювати якогось неіснуючого чолов'ягу, якщо у нас такі чудові живі, реальні колекціонери? І відтепер....на річній марці ви щоразу будете бачити символічне зображення колекціонера чи колекціонерки, що невловимо нагадуватиме ... ОДНОГО З ВАС!

І ось зображення на річній ТМ - 2017 невловимо нагадує колекціонера, який посідає перше місце в рейтингу. Хто бував на наших щорічних зустрічах, впізнає його (сподіваємось, що й він сам :)

А починаючи з 2018 року ми, щоб дати всім шанс, будемо поміщати на річну марку колекціонера чи колекціонерку, які назбирають найбільше ТМ впродовж календарного року.

                    

Утім, нагадуємо - це лише невловима схожість, нічого особистого :-)

Вітаємо колекціонера з Преміальною ТМ!
12.2.2018

Цього разу наші вітання з новою Преміальною ТМ України знову отримують наші колекціонери з Хмельниччини - сім'я Юхима Горбатого. Їх колекція поповнилась ПТМ № 20 - "Церква св. арх. Михаїла, 1720 - Підгірці". Церква проіснувала майже три століття і згоріла від підпалу невідомих осіб 18 травня 2006 року...

В 20 десятці знаходяться ТМ України, які відповідають туристично-марковим об'єктам Львівської області.

                        

Очікується нова Преміальна Туристична марка України!
6.2.2018

Як вже відомо, після створення в липні 2017 року двох ТМ України для туристичних об'єктів міста Трускавця, 42 десятка стала повною і настала можливість виготовлення Преміальної ТМ для цієї десятки. Після дискусій щодо ескізу даної марки "перемогу" здобула церква Богоявлення Господнього, збудована в 1873 році в селі Головецько Сколівського району Львівської області. Будова мала розміри 15х8 м, висотою 15 м; охоронний номер 1494-М і відносилась до типу А - пам'ятки місцевого значення. Церква згоріла 28 січня 2007 року. Дзвіниця під час пожежі не постраждала.

Найближчим часом очікується прибуття нової ПТМ в Україну. Слідкуйте за нашими новинами!                       

                                                   

created by DIS MEDIA s.r.o.
Copyright © TENT WOOD s.r.o. 2008-2018 | info@turystycni-marky.com.ua | |