čeština ukrajinština|Чехія|Словаччина|Польща|Німеччина|Австрія|Угорщина|Великобританія|Росія|Швейцарія|Словенія|Інші країни... | | друк

туристичні марки

На сьогодні 24.10.2017 в Україні діє 294 туристично-маркових місць.

Наші новини

Лише кілька днів до зустрічі колекціонерів!
23.10.2017

  Вже за 5 днів відбудеться довгоочікувана зустріч колекціонерів ТМ України в Ужгороді.

Вже є програма зустрічі на 28 жовтня (субота)

12.00-14.00 Офіційна зустріч колекціонерів у приміщенні "Закарпатського музею народної архітектури та побуту" (вхід 35 грн з людини)

14.00-15.00 Організована екскурсія з екскурсоводом по скансену (безкоштовно)

15.00-15.30 Перерва на чай, каву (в приватному порядку)

15.30-18.00 Пішохідна екскурсія центральною частиною м. Ужгород (безкоштовно), вхід в Ужгородський замок - 35 грн/особу

18.30-23.00 Вечеря в кафе (неформальне спілкування з однодумцями)

29 жовтня (неділя)

10.00-16.00 Вирушаємо власним або орендованим транспортом за маршрутом: Горянська ротонда - Перечин (обід у кафе "Підкова") - Невицький замок (більше деталей буде в суботу на зустрічі).

                         

Залишилось два тижні до зустрічі!
14.10.2017

Третя зустріч колекціонерів ТМ України буде проходити в одному з залів адміністративного корпусу скансену.

Зареєструватись можна за посиланням, що є в новині від 28 вересня. Але якщо Ви прийдете на зустріч не зробивши цього, ми все одно будемо раді Вас бачити. Реєстрація потрібна для того, щоб визначити, який із залів скансену бронювати організаторам (великий чи малий зал), який автобус замовляти в другий день зустрічі.

Ви можете заздалегідь зробити замовлення сувенірної продукції: фестивальні, ювілейні, сувенірні, річні ТМ та ТМ попередніх зустрічей, календар ТМ; підставки, магніти та тканини для зберігання туристичних марок з Вашої колекції. Можна замовити й путівник "Дністер" та туристичні марки, які Вам не вдалось придбати, надіславши фотодокази на е-мейл: info@turystycni-marky.com.ua

На фото - одна із світлин з другої зустрічі колекціонерів, яка відбулась 2.04.2016.

                     

Вийшов друком 2-й том путівника
5.10.2017

Ось і вийшов друком другий том чудового путівника Олени Крушинської "Дністер". Книга була представлена на форумі видавців, що проходив 14-17 вересня у львівському Палаці Мистецтв. Другий том має 496 сторінок та містить 645 ілюстрацій.

Ця книга - перший путівник і перше історико-краєзнавче видання, присвячене Дністру, одній з трьох найдовших річок нашої країни (1362 км). Вона бере початок у Карпатах і впадає у Чорне море, перетинаючи на своєму шляху по Україні й Молдові чотири історико-географічні регіони: Галичину, Поділля, Буковину й Бесарабію.

Шлях розділений на 11 маршрутів, з яких 5 подаються як для туристів- водників і містять поради з навігації, а решта рекомендована для автотуризму. Книга містить сучасні і архівні фотографії, малюнки, картосхеми. 

Другий том охоплює ділянку від Збруча до Чорного моря. На ній Дністер тричі змінює свій вид: до Дністровської ГЕС - це водосховище з прямовисними скелястими берегами, за греблею - це знову швидкоплинна річка, а при впадінні у лиман він створює розлогі плавні, що охороняються в складі Нижньодністровського національного природного парку. Саме на ділянці, включеній до другого тому, розташовані найбільші на Дністрі фортеці (Хотинська, Сороцька, Бендерська, Анкерманська) і печерні монастирі. На берегах лиману розкинувся Білгород-Дністровський з його фортецею й десятками інших пам'яток різних епох. 

Щоб придбати книгу (чи обидва томи путівника) за видавничою ціною, пишіть на e-mail:  derevkhramy@gmail.com або приватним повідомленням на сторінку "Дерев'яні храми України" на фейсбуці.

                                                 

Реєстрація на зустріч колекціонерів
28.9.2017

Сьогодні, за місяць до початку 3-ї зустрічі колекціонерів Туристичних марок України, розпочинається реєстрація всіх бажаючих побувати на цій захоплюючій зустрічі своїх однодумців.

Свої відповіді Ви можете залишити на даній Google формі за посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeWRazL_9mYqHniIfsFxilCglQuPnMQ8aGjBUd6a4sLVQ_mrg/viewform?c=0&w=1

                                             

Попередні плани на 3-тю зустріч колекціонерів
16.9.2017

Як вже повідомлялось раніше, третя зустріч колекціонерів "Туристичних марок України" відбудеться 28-29 жовтня 2017 року в м. Ужгороді.

Початок офіційної зустрічі планується о 13-14 год на території скансену "Закарпатський музей народної архітектури і побуту" (це ТМ-місце № 6), що біля Ужгородського замку. Орієнтовна тривалість зустрічі 1,5-2 години. Після офіційної зустрічі пропонуємо пішохідну екскурсію скансеном та історичним центром міста (2-3 години). Звичайно, що із обов'язковим відвідуванням ТМ-місць Ужгорода :)

Ввечері буде запропонована локація в неофіційній обстановці в одному із закладів Ужгорода, щоб бажаючі могли повечеряти та поспілкуватись.

На другий день, 29 жовтня, пропонується організована поїздка в туристично-маркові місця: Перечин (ТМ № 19, пам'ятник листоноші Федору Фекеті), Невицьке (ТМ № 4, Невицький замок), Горяни (ТМ № 1, Горянська ротонда).

Якщо набереться достатня кількість бажаючих поїхати в цю екскурсію і ціна для кожного буде прийнятна - то замовимо екскурсійний автобус (мікроавтобус), якщо ж таких бажаючих виявиться небагато, дана поїздка буде здійснена на громадському транспорті.

Також рекомендуємо по дорозі до Ужгорода або із нього відвідати й інші ТМ-місця Закарпатської області :)

Будемо раді зустрічати усіх в сонячному Ужгороді!

                   

 

Визначився переможець конкурсу!
10.9.2017

12 липня на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook: www.facebook.com/turystycni.marky було оголошено конкурс - хто перший в коментарях вгадає назву нової ТМ та які зображення ми плануємо на ній розмістити - той отримає цю марку в подарунок.

4 вересня визначено переможця конкурсу. Ним став Slavik Minitsky - йому наші вітання. Тож після того, як марка надійде з міста Римарів (Чехія) в Україну, переможець отримає свій приз!

                 

Нова ТМ на Хмельниччині!
25.8.2017

Відбулось поповнення в 16 десятці ТМ України. Нова туристична марка отримала № 158 і присвячена Замку князів Острозьких, XVI ст., Домініканський монастир, XVI - XVII ст., що в Старокостянтинові.

Замок - резиденція князів Острозьких, збудована на мисоподібній ділянці при злитті річок Случі і Ікопоті, що за формою подібна до трикутника, дві сторони якого омивалися водою, а третя межувала з містом. Від міста замок мав посилений оборонний кордон, що складався з рову з водою, земляного валу з кам'яним муром товщиною 1,5 і висотою 5,8 м. Будівництво замку завершено 1571 року. Він входив до лінії укріплень в оборонній системі Волинських земель від нападу татар.

До наших днів збереглась частина муру, який оточував замок по всьому периметру, та дві з п'яти веж. Також залишився вимурований з каменю перший ярус двоярусної в'їзної вежі. На території розміщена замкова церква Пресвятої Трійці. В палаці зараз міститься експозиція музею "Старий Костянтинів".  

                    

Вітаємо з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!
21.8.2017

Вітаємо всіх українців з найбільш значущими святами нашої держави - Днем Прапора України та Днем Незалежності України! 

Прапор є одним з найголовніших символів суверенної країни. Вперше в Україні сам прапор, що має найбільш близький до сучасного вигляд, було піднято в західній столиці - у Львові, в 1848 році. 22 березня 1918 року стяг було прийнято і затверджено Центральною Радою як символ Української Народної Республіки. День Прапора на загальнодержавному рівні було встановлено 23 серпня 2004 року.

Постанова "Про День Незалежності України" ухвалена Верховною Радою України 20 лютого 1992 року. У ній зазначено: "Зважаючи на волю українського народу та його одвічне прагнення до незалежності, підтверджуючи історичну вагомість прийняття Акта проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року, Верховна Рада постановляє вважати день 24 серпня Днем незалежності України і щорічно відзначати його як державне загальнонародне свято України".

                      

Starkon fest 2017
16.8.2017

Запрошуємо всіх бажаючих 25 - 27 серпня 2017 року відвідати місто Старокостянтинів Хмельницької області. В ці дні в замку князів Острозьких буде проходити фестиваль Starkon fest. Цього року улюблений фестиваль "Стародавній Меджибіж" змінює назву та локацію.

В Старокостянтинівському замку ви побачите реконструкцію запеклих середньовічних лицарських боїв, а за бажанням і самі зможете прийняти в них участь. Заплановано виступ українських і зарубіжних танцювальних і пісенних гуртів; ярмарок, смачна автентична кухня. Відбуватимуться майстер класи - гончарів та інших народних умільців; буде чимало розваг для дітей і дорослих.

З програмою фестивалю та ін. інформацією щодо нього можна ознайомитись на його сторінці в Facebook: http://www.facebook.com/starkonfest

На фестивалі буде презентована нова ТМ України № 158, яку ви зможете відразу тут придбати.

                                         

 

Преміальна ТМ № 42
8.8.2017

Нещодавно стала повною 42 десятка ТМ України. В ній представлені ТМ-об'єкти, які розміщені на території Львівської області. Це дає нам можливість створити Преміальну ТМ № 42.

Пропонуємо нашим колекціонерам долучитись до створення ПТМ для Львівської області.

Вимоги: об'єктом для ПТМ може стати пам'ятка архітектури (замок, палац, костел, церква), втрачена через людську недбалість, байдужість чи природні катаклізми у ХХ чи ХХІ столітті і від якої до нашого часу не лишилося руїн, але залишились фотографії чи інші документи із реальним зображенням пам'ятки.

Ваші пропозиції щодо нової ПТМ приймаємо на форумі з такою ж назвою. Зображення втраченої пам'ятки - обов'язково.

                                                    

3-тя зустріч колекціонерів ТМ
3.8.2017

     Шановні колекціонери, цього року виповнюється 10 років проекту "Туристичні Марки - Україна". Це наш перший великий ювілей, адже ТМ виникли у 1998 році, а Україна приєдналась до проекту в 2007 році.

      Третя зустріч відбудеться 28 - 29 жовтня в Ужгороді. 2 квітня 2016 р. на 2-й зустрічі, яка відбулась у Львові, було анансовано, що наступну зустріч планується провести восени 2017 р. на Закарпатті.

     Місто Ужгород є обласним центром Закарпатської області, і саме в цій області з'явились перші ТМ, які були виготовлені для України. Закарпатській області відповідають 1, 2, 7, 10, 13 та 14 десятки в каталозі ТМ України. Перші чотири десятки повні, ще дві - майже повні. Загалом це 58 класичних та 4 преміальні ТМ.

      Дана інформація оприлюднена зараз для того, щоб колекціонери могли заздалегідь запланувати свою поїздку, придбати квитки (якщо це необхідно), та підшукати/забронювати місце, де можна було б зупинитись/заночувати.

      Пропонуємо нашим колекціонерам здійснити подорож з користю - в дні зустрічі чи напередодні відвідати туристично - маркові та інші цікаві місця Західної України, поповнити свої колекції новими "трофеями"  :)

     На "ювілейній" зустрічі обговорюватимемо подальші шляхи розвитку проекту в Україні; ми поділимось з вами новинками та цікавинками; познайомимось з новими колекціонерами та радо зустрінемось з "корифеями". Запрошуємо провести час в дружній обстановці своїх однодумців, поспілкуватись "наживо" між собою та з представниками проекту з України та Чехії.

Також ту ви зможете придбати севенірну продукцію та ТМ, які вам не вдалось раніше здобути на місцях продажу (завчасно надавши підтвердження відвідування даних об'єктів).

    Згодом будуть з'являтись додаткові відомості щодо 3-ї зустрічі - слідкуйте за новинами на сайті та на нашій сторінці у Facebook.

                  

 

Зміна ескізу туристичної марки
28.7.2017

Змінено назву та ескіз Туристичної Марки України № 3. Попередня назва - "Руїни замку тамплієрів - Середнє". Нова назва - "Руїни середньовічного замку - Середнє".

Зміна відбулась у зв'язку з тим, що історично не доведено, що це був дійсно замок тамплієрів. Це більше схоже на гарну казку. Орден тамплієрів було засновано 1119 року після Першого Хрестового походу, для захисту пілігрімів на їх шляху до Єрусалима. Орден проіснував до 1312 року. За однією з версій, споруда в Середньому може бути руїнами замку ХІІ ст. 

Ця марка була однією з перших, і при її створенні 10 років тому замовнику з Чехії не було з ким порадитись і знайти правильну інформацію.

          

Зміна місць продажу деяких ТМ
21.7.2017

Звертаємо увагу колеціонерів на зміни місць продажу деяких Туристичних Марок України. Якщо Ви запланували відвідати саме ці ТМ-об'єкти, внесіть зміни до своїх записників.

1. ТМ № 491 "Замок 1630 - Скалат": на касі зараз працює пані Наталя Михайлівна (замість п. Тетяни), її номер телефону: 067-451-22-84. (замість 097-170-80-81)

2. Офіс проекту "Туристичні Марки - Україна" у Львові перемістився з вул. Словацького, 18 на площу Ринок, 42 (перший поверх, всередині кам'яниці).

3. За цією ж адресою у Львові перемістився й офіс компанії veliki.ua, які є партнерами проекту.

4. ТМ № 162 "Костел св. Антонія Падуанського - Лосяч" можна придбати в Збаразькому замку (ТМ № 71).

5. ТМ № 87 "Замок 14-17 ст. - Язловець" також продається в касі Збаразького замку.

6. ТМ № 37 "Замок 16-18 ст. - Скала - Подільська" тепер окрім готельного комплексу "Тридев'яте царство" можна придбати і в Збаразькому замку.

7. ТМ № 2 "Мукачівський замок - Паланок" можна придбати за адресою: м. Мукачево, вул. Ярослава Мудрого, 67 офіс 1, туристична фірма "Сторнац" (раніше ці марки продавались в сувенірному магазині у верхньому дворі замку "Паланок" зліва від пам'ятника князю Федору Корятовичу).

8. ТМ № 7 "Ратуша, пам'ятник Кирилу та Мефодію - Мукачево" - також можна придбати в офісі тур. фірми (в замку вони також зараз не продаються).

9. Львівські ТМ - № 322 "Ресторація - кафе "Гасова лямпа", № 327 "Аптека - музей" та № 346 "Львівський музей історії релігії" наразі не продаються в туристично-інформаційному центрі (ТІЦ) за адресою пл. Ринок, 2. Тепер ці марки можна придбати в офісі Проекту "Туристичні Марки - Україна" - пл. Ринок, 42.

10. Львівські ТМ - № 321 "Ратуша", 330 "Музей Личаків" та  353 "Львівська опера" , які раніше мали кілька місць продажу, в ТІЦ не продаються; тепер їх можна придбати в офісі компанії veliki.ua - пл. Ринок, 42. 

Увага, конкурс!
16.7.2017

З 12 липня на нашій сторінці в Фейсбуці розпочато конкурс. Необхідно вгадати, якому туристичному об'єкту, що зображений на фото, буде присвячена наступна Туристична Марка України, та що саме буде зображено на самій ТМ (з обох сторін). Перший, хто в коментарях вгадає це та надасть фотодокази відвідування даного ТМ-об'єкта - отримає цю ТМ в подарунок!

Отож всі, хто зареєстрований в даній соціальній мережі та має в друзях нашу сторінку - швидше заходьте на неї та залишайте свій варіант відповіді. Ті ж хто є в Фейсбуці, але ще не вподобали нашу сторінку - зробіть це. А для тих, хто ще не зареєструвався, - можете зробити це, щоб приймати участь в конкурсах та переглядати наші новини у Facebook.

                  

Вітаємо переможницю конкурсу!
13.7.2017

Як вже писалося на форумі "Конкурси та акції", з 2 по 6 березня на нашій сторінці у фейсбуці http://www.facebook.com/turystycni.marky проводився конкурс. Необхідно було вгадати, якому туристичному об'єкту буде присвячена перша туристична марка, випущена у 2017 році. Переможницею стала наша колекціонерка Олена Дрямова. Вона першою правильно назвала назву ТМ-місця та надала фотопідтвердження його відвідування.

Пані Олена вже отримала свій приз - ТМ №275. Подаємо фотодокази у вигляді звіту про тур "Гетьманським шляхом. Козелець - Батурин" з клубом мандрівників, які надала переможниця.

                                  

Вітаємо колекціонера!
9.7.2017

Вітаємо наших колекціонерів - родину Скрипки із Запоріжжя з новим здобутком - поповненням колекції відразу трьома Преміальними Туристичними Марками України. Ними стали: ПТМ № 11 "Палац Ігнація Скарбка, 1830-ті роки - Бурштин", ПТМ № 26 "Монастир Отців Паулінів, 1740 - Нижнів" та ПТМ № 37 "Караїмська кенаса, 1834 - Галич". Всі ці три ПТМ відносяться до десяток, в яких представлені туристично - маркові об'єкти, які розміщені в  Івано - Франківській області.

Надсилайте свої купончики повних десяток ТМ та отримуйте преміальні марки!

                    

ТМ 419 - остання в 42 десятці!
5.7.2017

Вітаємо колеціонерів з новою Туристичною Маркою України. Нова ТМ має № 419 і присвячена Художньому музею Михайла Біласа, який знаходиться в місті Трускавець. Музей всесвітньо відомого митця розміщений в будинку колишньої вілли "Гопляна", яка була збудована в 1921-1924 роках.

В музеї представлені гобелени, сюжетні панно та аплікації, килими, верети, ліжники, серветки, доріжки, подушки, декоративні квіти, які народний майстер створив власноруч та в єдиному екземплярі. Зачаровують стиль та майстерність "композитора кольору" - ткача, вишивальника, графіка та живописця Михайла Якимовича Біласа.

Даний музей є першим музеєм в Україні, який відкритий ще за життя художника.

                       

Нова ТМ на Львівщині!
3.7.2017

Відбулось поповнення 42 десятки ТМ України - в цій десятці представлені туристично - маркові об'єкти, які розміщені в Львівській області. Черговою туристичною маркою стала ТМ № 412 "Музей міста - курорту Трускавця, 1982"

Музей історії Трускавця розміщений в пам'ятці архітектури - будинку колишньої вілли "Саріуш", побудованому 1901 р.

Музей має 7 залів, в яких експонуються оригінальні експонати з історії та побуту населення Підгір'я від найдавніших часів до сьогодення. Музей також має 2 зали, в яких організовуються різноманітні виставки.

                    

Перша ТМ 2017 року
20.5.2017

Вітаємо наших колекціонерів з новою марочкою. Вона має № 275 і присвячена Будинку полкової канцелярії, що в Козельці Чернігівської обл.

Будівля збудована в 1756-1765 роках за проектом архітекторів Андрія Квасова та Івана Григоровича - Барського, які є також архітекторами собору Різдва Пресвятої Богородиці. Двоповерхова споруда відноситься до стилю українського бароко з елементами рококо.

На аверсі туристичної марки № 275 зображена будівля зі сторони чолового фасаду. Чудово передані елементи ліпного декору над вікнами, рустовані пілястри першого поверху, ризаліт із зашкленою галереєю на другому поверсі. На реверсі ТМ зображено історичний герб Козельця (на той час - міста Київського намісництва), затверджений 4 червня 1782 року.

Туристично-марковий об'єкт знаходиться на території міського парку, неподалік від собору. В самій пам'ятці архітектури розміщена районна бібліотека.

                

 

А за вікном майже весна!
2.3.2017

Команда Туристичних марок - Україна вітає усіх колекціонерів та наших друзів із початком весни та бажає усім вдалих та результативних мандрівок ;) 
Маємо декілька новин:
1. У нас планується до випуску нова туристична марка у цьому році! У зв'язку із цим ми оголошуємо конкурс:
Людині, яка перша у коментарях до цього запису вгадає якому саме об'єкту буде присвячена нова ТМ, отримає цю ТМ у подарунок після наданого фотопідтвердження !!!
2. Для більш ефективної роботи проекту ми шукаємо до нас в команду (бажано у м. Львів) на неповний робочий день активну людину (бажано колекціонера ТМ) для контролю місць продажу туристичних марок та створення нових ТМ-місць по Україні. Тому, якщо ти активний, любиш мандрувати і впевнено спілкуєшся по телефону то будемо раді працювати у дружній команді! Будемо вдячні Вам за рекомендації по пошуку нової людини у проект!

 

created by DIS MEDIA s.r.o.
Copyright © TENT WOOD s.r.o. 2008-2017 | info@turystycni-marky.com.ua | |