čeština ukrajinština|Чехія|Словаччина|Польща|Німеччина|Австрія|Угорщина|Великобританія|Росія|Швейцарія|Словенія|Інші країни... | | друк

туристичні марки

На сьогодні 11.8.2020 в Україні діє 306 туристично-маркових місць.

Наші новини

Отримайте візитівку проектів ДХУ і ТМУ
29.11.2019

Нагадуємо про нашу постійну акцію: зберіть 20 Туристичних марок з категорії "Дерев'яна архітектура", надішліть нам їх фото та отримайте в подарунок візитівку проектів - партнерів "Дерев'яні храми України" та "Туристичні марки - Україна".

                         

Фото надсилайте нам на адресу: turystycni.marky@gmail.com

P.S. бажаючі отримати таку візитівку швидше - можуть придбати її в нашому магазині.

Ще одна ПТМ в сім'ї наших колекціонерів :)
15.11.2019

І ще однією Преміальною Туристичною маркою поповнилась колекція наших колекціонерів - сім'ї Юхима Горбатого, Тетяни та Ксюши.

На цей раз такою марочкою в них стала ПТМ №17 "Палац графа А. Голуховського (1855 - 1914) - Гусятин".

В 17 десятці знаходяться ТМ, які відносяться до об'єктів, що розміщені в Тернопільській області.

                     

Ще одна Преміальна ТМ в нашої колекціонерки!
1.11.2019

Наші вітання отримує Юлія Петрухно - наша колекціонерка з Харкова. Вона здобула свою другу Преміальну Туристичну марку. Нею стала ПТМ №33 "Синагога "Золота Роза", 1592-1596 - Львів".

В 33 десятці знаходяться Туристичні марки, які відповідають об'єктам, що розміщені у Львові.

Нагадуємо, що для отримання ПТМ необхідно зібрати десять ТМ з відповідної десятки і прислати нам відрізні частини купонів з них. (Детальніше про умови отримання Преміальних ТМ читайте тут).

                   

Вітаємо колекціонера з черговою Преміальною ТМ!
22.10.2019

Черговою Преміальною ТМ поповнилась колекція наших колекціонерів з Хмельницька - сім'ї Юхима Горбатого, Тетяни та Ксюши. Цього разу такою маркою в них стала ПТМ №4 "Замок XVII ст. - Завалів".

Замок перебував у гарному стані, але після І Світової війни від нього залишилася лише руїна: спершу він постраждав від артобстрілу, а згодом його спалили російські війська під час відступу. Нищення напівзруйнованого замку було довершено під час ІІ Світової війни, і після неї від колишньої твердині не лишилося й сліду.

Вітаємо їх із здобуттям такого трофею!

                      

Зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!
14.10.2019

        14 жовтня православні українці відзначають Покрову Пресвятої Богородиці. Це свято, як вважається, з'явилось понад тисячу років тому - в 910 році в Константинополі, і пов'язане з явищем Богородиці, яка допомогла вірянам, укривши їх своїм омофором - вбранням для богослужіння. Саме слово "покров" означає "покривало". У народній традиції у цей день відзначається зустріч осені із зимою.

       Свято пов'язане з початком вечірніх дівочих посиденьок й осіннього весільного сезону. Вважається, що на Покрову молитви про заміжжя володіють великою силою, тому дівчата, які мріють про весілля, намагаються провести ритуал, щоб вийти заміж протягом року.

       Назву свята також пов'язують з першим снігом, який "покривав" землю, вказуючи на близькість зимових холодів. Крім того, свято стало символом заступництва, що допомагало воїнам здобувати перемоги в битвах.

                                     

 

Вітаємо колекціонера з Преміальною ТМ!
28.8.2019

Наші вітання отримує Дмитро Дроздов - колекціонер Туристичних марок зі Львова. Його колекція поповнилась черговою Преміальною Туристичною маркою. Нею стала ПТМ №42 "Церква Богоявлення Господнього, 1873 - Головецько". Церква згоріла 28 січня 2007 року.

В 42 десятці знаходяться ТМ, які відповідають об'єктам, що знаходяться в Львівській області.

                    

 

Літературно-меморіальний музей Івана Франка у Львові
5.7.2019

У Львові по вулиці Франка, 152 знаходиться вілла, в якій мешкав видатний український письменник, поет, перекладач, публіцист, громадський та політичний діяч Іван Франко з сім'єю впродовж останніх 14 років свого життя 1902-1916 рр. (Тут він і помер 28 травня 1916 року). У 1920-1930 роках в будинку жили вдова Івана Франка та його сини Тарас і Петро зі своїми родинами.

Для придбання парцели (невелике земельне володіння) та будівництва вілли Франко використав гроші, подаровані в 1898 р. галицькою громадою до 25-річного ювілею його літературної праці; та частину посагу своєї дружини Ольги Хоружинської (1864-1941), кошти успадковані нею після смерті її діда, російського генерала Таманова. 

Будинок був спроектований дружиною письменника Ольгою Федорівною за прототипом будинку В. Антоновича в Києві. Будівництвом займались польські майстри М. Заходний та Цеслевич.

10 жовтня 1940 року в цьому будинку відкрито літературно - меморіальний музей Івана Франка, першим директором якого став його син Петро Франко (1890 - 1941)

Заплановано створення Туристичної марки для цього музею.

                    

Ще одна Преміальна ТМ в нашого колекціонера!
26.6.2019

Черговою Преміальною ТМ поповнилась колекція наших колекціонерів з Хмельницького - сім'ї Юхима Горбатого, Тетяни і Ксюши. Вітаємо їх! Цього разу таким трофеєм в них стала ПТМ №7 "Церква Стрітення Господнього XV ст., 1750 - Руська Долина". В десятці №7 знаходяться ТМ, які відповідають об'єктам, що знаходяться в Закарпатській області.

Для отримання цієї ПТМ колекціонери зібрали всі "класичні" ТМ з 42 десятки (в ній знаходяться марки, які відповідають об'єктам, що знаходяться в Львівській області), не використавши "джокера".

                     

Реставраційні роботи в Вознесенській церкві
28.5.2019

Продовжимо розповідь про реставрацію Вознесенської церкви в Козельці (ТМ 288).

Виявлені в стінах тріщини закриті реставраційною смолою, що застигає (польська технологія), а також інженерними пластинами. Справа в тому, що церква від початку мала чотири девев'яні бані на кутах, та в ХХ столітті замість них побудували бані з каменю. Від цього стіни не витримали навантаження й тріснули посередині. Фундамент же витримав.

Стіни зсередини та зовні оброблені сучасними зміцнюючими матеріалами, зовнішні вже поштукатурені, зараз тривають внутрішні роботи. Замінено електричні проводи на нові більш потужні, проведено воду та каналізацію. Вже є новий вогнегасник, на черзі - проведення протипожежної сигналізації. Позаду церкви будується котельня та санвузел. До церкви з південної сторони покладено нову доріжку з плитки. Також плиткою викладено південні, східні та північні сходи й повністю фундамент навколо церкви.

                                               

Вітаємо колекціонера з Преміальною ТМ!
19.5.2019

Наші вітання отримує сім'я колекціонерів з Хмельницька - Юхим Горбатий, Тетяна і Ксюша. Їх колекція Туристичних марок поповнилась черговою Преміальною Туристичною маркою. Нею стала ПТМ №1 "Церква Вознесіння Господнього, XVIII ст. - Кобилецька Поляна". Ця церква була розібрана і спалена у 1994 році.

В першій десятці знаходяться ТМ, які відповідають об'єктам, що знаходяться в Закарпатській області.

                   

Львівські ТМ можна придбати в центрі міста!
10.5.2019

Віднедавна в самому центрі міста Лева можна придбати більшість львівських Туристичних марок. Це можна зробити в ТурІнфоЦентрі, який розміщується в самій Ратуші, за адресою: м. Львів, площа Ринок, 1.

Тож тут ви можете придбати ТМ 321, 322, 323, 324, 325, 327, 328, 330, 341, 343, 345, 351, 353.

                                               

Вітаємо з Великоднем!
28.4.2019

Вітаємо з Великоднем!

Котилась писаночка з гори на долину,

Прикотилась прямісінько до нас у гостину,

А за нею йде Великдень, несе білу паску,

Дзвонить дзвони, всім дарує радощі і ласку.

Відчиняймо воротонька, гостоньків вітаймо,

"Христос воскрес!" усі разом мерщій заспіваймо.

Із Вербною неділею!
21.4.2019

Сьогодні героїня дня

Простенька гілочка вербова,

Несуть усі її зрання

Йдучи у храм по Боже слово.

Вітаємо вас з днем ясним,

Ми рік його усі чекали!

Воскресне скоро Божий Син!

Ще тиждень...залишилось мало.

Верба хай б'є з всієї сили,

Нехай здоров'я додає,

Усі щоб паски відкусили!

Зміна місць продажу деяких ТМ
7.4.2019

Повідомляємо про зміну місць продажу деяких Туристичних марок України та появу додаткових місць продажу в кількох ТМ. Отже:

ТМ 321 "Ратуша - Львів" змінила м.п. з "Квиткова каса, вул. Підвальна, 5" на "Проект ТМ-Україна",

ТМ 328 "Залізничний вокзал, 1904 - Львів" змінила м.п. з "Міжнародна автобусна каса , пл. Двірцева, 1, головний залізничний вокзал, у безкоштовному залі очікування" - також на "Проект ТМ-Україна",

ТМ 341 "Палаццо Бандінеллі, Чорна кам'яниця - Львів" змінила м.п. з "Пл. Ринок, 2, музей історичних коштовностей, відділ ЛІМ" на "Проект ТМ-Україна",

ТМ 345 "Успенська церква, 1591-1629, вежа Корнякта, 1572 - 1578, Каплиця Трьох Святителів, 1578 - 1591 - Львів" змінила м.п. з "Сувенірний магазин "Український калорит", вул. Підвальна, 9 (біля пам'ятника І. Федорову)" на "Проект ТМ-Україна",

ТМ 351 "Кам'яниця Корнякта, Італійське подвір'я - Львів" змінила м.п. з "Квиткова каса, пл. Ринок, 6 (Львівський історичний музей)" на "Проект ТМ-Україна", 

ТМ 159 "Олексіївське реальне училище, 1904 - Хмельницький" можна придбати відразу за двома місцями продажу в місті Хмельницький: п. Юрій Даценко +38 (050) 333-35-86 та п. Юхим Горбатий, +38 (067) 303-47-09,

ТМ 311 "Миколаївська церква, 1781 - 1784 - Козелець" має ще одне додаткове м.п. - "Козелецька районна бібліотека - на території міського парку, в будівлі будинку полкової канцелярії";

Сам проект Туристичні марки - Україна" також змінив свій офіс з пл. Ринок, 42 на "Вул. Заводська, 31 (4 поверх, лівий коридор, четверті двері справа)" - бажано попередньо зателефонувати: 050-367-59-00, Олена.

                                              

Реставрація Вознесенської церкви в Козельці
24.3.2019

Наразі відбувається реставрація Вознесенської церкви (ТМ № 288), що в Козельці на Чернігівщині. На початку березня 2017 року депутати Чернігівської обласної ради на сесії проголосували за передачу Вознесенської церкви в Козельці громаді Української православної церкви Київського патріархату. В 2016 році на свято Вознесіння відбулось перше служіння в храмі. Було укладено договір з державною владою, за яким УПЦ дозволялось провести п'ять богослужінь в місяць - це недільні та святкові служіння. З 24 серпня 2017 музей історії ткацтва Чернігівщини, який протягом двох десятків років розміщувався в приміщенні цієї пам'ятки архітектури, розташовується в окремому приміщенні поруч з головним входом до міського парку.

Влітку 2018 р. розпочались масштабні реставраційні роботи. Було проведено гідроізоляцію та зміцнення фундаменту (використано 500 тонн піску). Повністю перебудовано сходи до церкви: південні (тепер вони мають ще й пандус), північні (ці вже були розсипались) та західні. Мідні пластини покриття куполів "лагідно" почищено содою від зеленої фарби й вони тепер виблискують на сонці. Новими мідними пластинами підкреслено обрамлення над вікнами та підвіконня. Замінено старі зовнішні, хоч і дубові - та погнилі за роки, вікна без шибок на гарні фігурні пластикові "під дерево". За європеськими стандартами зроблено громовідвід.

Продовження розповіді - в наступних новинах :)

                              

Вітаємо колекціонера з Преміальною Туристичною маркою!
31.1.2019

Вітаємо наших колекціонерів зі Львова - Галину та Романа Щепан. Їх колекція поповнилась черговою Преміальною Туристичною маркою. Цього разу нею стала ПТМ № 42 "Церква Богоявлення Господнього, 1873 - Головецько".

Нагадуємо вам, що для отримання Преміальної ТМ необхідно зібрати усі Туристичні марки з однієї десятки, відрізати відрізні частини від паперових купонів та надіслати їх нам на актуальну адресу. Якщо до повної десятки вам не вистачає однієї ТМ, то замінити її ви можете "Джокером", роль якого відіграють ювілейні та фестивальні ТМ.

                     

З Різдвом Христовим!
6.1.2019

Вітаємо всіх наших співвітчизників з Різдвом Христовим!

 • Добрий вечір, господарю!
 • Винось нам ковбасок пару!
 • Ой походи коло пічки,
 • Пошукай нам перепічки.
 • Винось сала, не скупися,
 • Щоб ячмінь твій уродився.
 • Щоб нажали сто кіп жита,
 • Щоб сім'я вся була сита!
 • Щоб скотина водилася,
 • Щоб пшениця родилася,
 • Щоб у хаті всього мали -
 • Колядиків пригощали!

                      

 

Вітаємо з Новим роком!
1.1.2019

Вітаємо всіх колекціонерів Туристичних марок, а також відвідувачів нашого сайту та партнерів проекту "Туристичні марки - Україна" з Новим 2019 роком!

Зичимо всім міцного здоров'я, миру та взаєморозуміння в ваших сім'ях та нашій країні.

Також бажаємо вдалих подорожей, нових вражень, відкриттів та приємних спогадів про мандрівки. І, звичайно ж, поповнення ваших колекцій :)

                     

ТМ 474 прибула на Херсонщину
29.12.2018

Остання в 2018 році нова Туристична марка України №474 "Олешківські піски" прибула в Херсон.

Олешківські піски є найбільшим піщаним масивом у Європі. Незважаючи на те, що Олешківські піски часто називають пустелею, це не зовсім правильно. За температурним режимом та кількістю опадів їх можна швидше віднести до напівпустель. Влітку пісок нагрівається до 70 градусів, і гарячі висхідні потоки, що йдуть від пісків, розгоняють дощові хмари. Тому дощів тут менше, аніж в самому Херсоні, який знаходиться по іншу сторону Дніпра. Трапляються тут і піщані бурі, під час яких не видно ані неба, ані сонця.

В пустелі на глибині 300-400 м існує прісне підземне озеро з дуже смачною водою. Проте, науковці дослідили, що масштабно добувати звідси воду не можна, оскільки рівень води знизиться, і ліси не зможуть стримувати піски.

                          

Ще одна Преміальна ТМ в нашого колекціонера!
17.12.2018

Черговою Преміальною ТМ поповнилась колекція наших колекціонерів з Хмельницька - сім'ї Юхима Горбатого, Тетяни і Ксюши. Вітаємо їх із здобуттям такого трофею! Цього разу такою маркою в колекціонерів стала ПТМ №2 "Церква св. Миколая XVIII ст. - Майдан".

В десятці №2 знаходяться ТМ, які відповідають об'єктам, що знаходяться в Закарпатській області.

                      

Copyright © TENT WOOD s.r.o. 2008-2020 | info@turystycni-marky.com.ua | |