čeština ukrajinština|Чехія|Словаччина|Польща|Німеччина|Австрія|Угорщина|Великобританія|Росія|Швейцарія|Словенія|Інші країни... | | друк

туристичні марки

На сьогодні 26.10.2020 в Україні діє 306 туристично-маркових місць.

Наші новини

Вітання сім'ї колекціонерів, які зібрали всі Преміальні ТМ!!
24.1.2020

       Щиро вітаємо сім'ю наших колекціонерів з Хмельницького - Юхима Горбатого, Тетяну та Ксюшу. Вони є першими, хто зібрав всі 19 Преміальних Туристичних марок України й повідомили про це.

       Останньою ПТМ, яку вони отримали восени 2019 року, є ПТМ №38 "Церква Св. Трійці, 1751 - Черкаський Бишкин"

        Храм був побудований в 1751 році та перебудований в 1803 р. Він був характерним зразком козацьких церков, які будувались на Слобожанщині в другій половині XVIII ст.. Церква була знищена в 1930-х роках в рамках боротьби з релігією.

                     

Зі святом Меланки!
13.1.2020

      Раніше Новий Рік за новим стилем відзначали значно скромніше, ніж зараз. Адже до Різдва ще тривав "пилипівський " піст. Тож аж включно зі Святим вечором - застілля проходили тільки з пісними стравами. А от на Щедрий вечір 13 січня - можна було як слід шикувати. На стіл ставили найкращі страви, вся родина одягалася в нове вбрання, а дім був прикрашений якомога краще.

      Так, у Святвечір готували "бідну" кутю, а на Щедрий вечір, відповідно, багату. Або ж як ще її називали - щедру. Не лише з маком, водою і медом. Додавали також вершкове масло, різні горіхи та солодкі доповнення. Окрім багатої куті на стіл клали вареники, домашні ковбаси та буженину, пекли м'ясні пироги. Всі страви були ситними, жирними, солодкими чи пряними.

      Сідали вечеряти досить рано, адже чекали в гості щедрувальників.

                      

З Різдвом Христовим!
7.1.2020

Вітаємо всіх українців світу з Різдвом Христовим!

 • На столі - свята вечеря, 
 • вся родина за столом.
 • Відчиняє ангел двері
 • позолоченим крилом.
 • Благу вість нам сповіщає
 • про народження Христа.
 • В хаті свято розцвітає,
 • гріє душу доброта.
 • Пахне сіном і кутею.
 • Сяє зірка. Сніг скрипить.
 • І колядка над землею
 • з білим ангелом летить.

                      

З Новим 2020 роком!
1.1.2020

       Щиро вітаємо всіх колекціонерів Туристичних марок та наших партнерів з Новим 2020 роком!

       Бажаємо всім миру, добра, злагоди. А також - нових незабутніх подорожей та приємних спогадів про них, поповнення ваших колекцій новими "трофеями" :)

                    

Вітаємо колекціонера з першою Преміальною ТМ!
23.12.2019

         Наші вітання отримує Андрій Кіценко з Миколаєва - колекціонер Туристичних марок. Нещодавно він отримав свою першу Преміальну ТМ!

        Такою маркою в нього стала ПТМ №33 "Синагога "Золота Роза", 1592-1596 - Львів". В 33 десятці знаходяться марки, які відповідають об'єктам, що розміщені в м. Львів.

                        

З Днем святого Миколая Чудотворця!
18.12.2019

Вітаємо всіх з одним з найулюбленіших зимових свят - Днем святого Миколая Чудотворця!

Все затихло надворі,

Сяють зорі угорі,

Всі чекають-виглядають

Чудотворця Миколая.

Але щось він забарився.

Може в небі заблудився?

В нього клопотів багато,

Бо заходить в кожну хату.

Все, що в нього в торбі є,

Чемним дітям роздає.

                     

Отримайте візитівку проектів ДХУ і ТМУ
29.11.2019

Нагадуємо про нашу постійну акцію: зберіть 20 Туристичних марок з категорії "Дерев'яна архітектура", надішліть нам їх фото та отримайте в подарунок візитівку проектів - партнерів "Дерев'яні храми України" та "Туристичні марки - Україна".

                         

Фото надсилайте нам на адресу: turystycni.marky@gmail.com

P.S. бажаючі отримати таку візитівку швидше - можуть придбати її в нашому магазині.

Ще одна ПТМ в сім'ї наших колекціонерів :)
15.11.2019

І ще однією Преміальною Туристичною маркою поповнилась колекція наших колекціонерів - сім'ї Юхима Горбатого, Тетяни та Ксюши.

На цей раз такою марочкою в них стала ПТМ №17 "Палац графа А. Голуховського (1855 - 1914) - Гусятин".

В 17 десятці знаходяться ТМ, які відносяться до об'єктів, що розміщені в Тернопільській області.

                     

Ще одна Преміальна ТМ в нашої колекціонерки!
1.11.2019

Наші вітання отримує Юлія Петрухно - наша колекціонерка з Харкова. Вона здобула свою другу Преміальну Туристичну марку. Нею стала ПТМ №33 "Синагога "Золота Роза", 1592-1596 - Львів".

В 33 десятці знаходяться Туристичні марки, які відповідають об'єктам, що розміщені у Львові.

Нагадуємо, що для отримання ПТМ необхідно зібрати десять ТМ з відповідної десятки і прислати нам відрізні частини купонів з них. (Детальніше про умови отримання Преміальних ТМ читайте тут).

                   

Вітаємо колекціонера з черговою Преміальною ТМ!
22.10.2019

Черговою Преміальною ТМ поповнилась колекція наших колекціонерів з Хмельницька - сім'ї Юхима Горбатого, Тетяни та Ксюши. Цього разу такою маркою в них стала ПТМ №4 "Замок XVII ст. - Завалів".

Замок перебував у гарному стані, але після І Світової війни від нього залишилася лише руїна: спершу він постраждав від артобстрілу, а згодом його спалили російські війська під час відступу. Нищення напівзруйнованого замку було довершено під час ІІ Світової війни, і після неї від колишньої твердині не лишилося й сліду.

Вітаємо їх із здобуттям такого трофею!

                      

Зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!
14.10.2019

        14 жовтня православні українці відзначають Покрову Пресвятої Богородиці. Це свято, як вважається, з'явилось понад тисячу років тому - в 910 році в Константинополі, і пов'язане з явищем Богородиці, яка допомогла вірянам, укривши їх своїм омофором - вбранням для богослужіння. Саме слово "покров" означає "покривало". У народній традиції у цей день відзначається зустріч осені із зимою.

       Свято пов'язане з початком вечірніх дівочих посиденьок й осіннього весільного сезону. Вважається, що на Покрову молитви про заміжжя володіють великою силою, тому дівчата, які мріють про весілля, намагаються провести ритуал, щоб вийти заміж протягом року.

       Назву свята також пов'язують з першим снігом, який "покривав" землю, вказуючи на близькість зимових холодів. Крім того, свято стало символом заступництва, що допомагало воїнам здобувати перемоги в битвах.

                                     

 

Вітаємо колекціонера з Преміальною ТМ!
28.8.2019

Наші вітання отримує Дмитро Дроздов - колекціонер Туристичних марок зі Львова. Його колекція поповнилась черговою Преміальною Туристичною маркою. Нею стала ПТМ №42 "Церква Богоявлення Господнього, 1873 - Головецько". Церква згоріла 28 січня 2007 року.

В 42 десятці знаходяться ТМ, які відповідають об'єктам, що знаходяться в Львівській області.

                    

 

Літературно-меморіальний музей Івана Франка у Львові
5.7.2019

У Львові по вулиці Франка, 152 знаходиться вілла, в якій мешкав видатний український письменник, поет, перекладач, публіцист, громадський та політичний діяч Іван Франко з сім'єю впродовж останніх 14 років свого життя 1902-1916 рр. (Тут він і помер 28 травня 1916 року). У 1920-1930 роках в будинку жили вдова Івана Франка та його сини Тарас і Петро зі своїми родинами.

Для придбання парцели (невелике земельне володіння) та будівництва вілли Франко використав гроші, подаровані в 1898 р. галицькою громадою до 25-річного ювілею його літературної праці; та частину посагу своєї дружини Ольги Хоружинської (1864-1941), кошти успадковані нею після смерті її діда, російського генерала Таманова. 

Будинок був спроектований дружиною письменника Ольгою Федорівною за прототипом будинку В. Антоновича в Києві. Будівництвом займались польські майстри М. Заходний та Цеслевич.

10 жовтня 1940 року в цьому будинку відкрито літературно - меморіальний музей Івана Франка, першим директором якого став його син Петро Франко (1890 - 1941)

Заплановано створення Туристичної марки для цього музею.

                    

Ще одна Преміальна ТМ в нашого колекціонера!
26.6.2019

Черговою Преміальною ТМ поповнилась колекція наших колекціонерів з Хмельницького - сім'ї Юхима Горбатого, Тетяни і Ксюши. Вітаємо їх! Цього разу таким трофеєм в них стала ПТМ №7 "Церква Стрітення Господнього XV ст., 1750 - Руська Долина". В десятці №7 знаходяться ТМ, які відповідають об'єктам, що знаходяться в Закарпатській області.

Для отримання цієї ПТМ колекціонери зібрали всі "класичні" ТМ з 42 десятки (в ній знаходяться марки, які відповідають об'єктам, що знаходяться в Львівській області), не використавши "джокера".

                     

Реставраційні роботи в Вознесенській церкві
28.5.2019

Продовжимо розповідь про реставрацію Вознесенської церкви в Козельці (ТМ 288).

Виявлені в стінах тріщини закриті реставраційною смолою, що застигає (польська технологія), а також інженерними пластинами. Справа в тому, що церква від початку мала чотири девев'яні бані на кутах, та в ХХ столітті замість них побудували бані з каменю. Від цього стіни не витримали навантаження й тріснули посередині. Фундамент же витримав.

Стіни зсередини та зовні оброблені сучасними зміцнюючими матеріалами, зовнішні вже поштукатурені, зараз тривають внутрішні роботи. Замінено електричні проводи на нові більш потужні, проведено воду та каналізацію. Вже є новий вогнегасник, на черзі - проведення протипожежної сигналізації. Позаду церкви будується котельня та санвузел. До церкви з південної сторони покладено нову доріжку з плитки. Також плиткою викладено південні, східні та північні сходи й повністю фундамент навколо церкви.

                                               

Вітаємо колекціонера з Преміальною ТМ!
19.5.2019

Наші вітання отримує сім'я колекціонерів з Хмельницька - Юхим Горбатий, Тетяна і Ксюша. Їх колекція Туристичних марок поповнилась черговою Преміальною Туристичною маркою. Нею стала ПТМ №1 "Церква Вознесіння Господнього, XVIII ст. - Кобилецька Поляна". Ця церква була розібрана і спалена у 1994 році.

В першій десятці знаходяться ТМ, які відповідають об'єктам, що знаходяться в Закарпатській області.

                   

Львівські ТМ можна придбати в центрі міста!
10.5.2019

Віднедавна в самому центрі міста Лева можна придбати більшість львівських Туристичних марок. Це можна зробити в ТурІнфоЦентрі, який розміщується в самій Ратуші, за адресою: м. Львів, площа Ринок, 1.

Тож тут ви можете придбати ТМ 321, 322, 323, 324, 325, 327, 328, 330, 341, 343, 345, 351, 353.

                                               

Вітаємо з Великоднем!
28.4.2019

Вітаємо з Великоднем!

Котилась писаночка з гори на долину,

Прикотилась прямісінько до нас у гостину,

А за нею йде Великдень, несе білу паску,

Дзвонить дзвони, всім дарує радощі і ласку.

Відчиняймо воротонька, гостоньків вітаймо,

"Христос воскрес!" усі разом мерщій заспіваймо.

Із Вербною неділею!
21.4.2019

Сьогодні героїня дня

Простенька гілочка вербова,

Несуть усі її зрання

Йдучи у храм по Боже слово.

Вітаємо вас з днем ясним,

Ми рік його усі чекали!

Воскресне скоро Божий Син!

Ще тиждень...залишилось мало.

Верба хай б'є з всієї сили,

Нехай здоров'я додає,

Усі щоб паски відкусили!

Зміна місць продажу деяких ТМ
7.4.2019

Повідомляємо про зміну місць продажу деяких Туристичних марок України та появу додаткових місць продажу в кількох ТМ. Отже:

ТМ 321 "Ратуша - Львів" змінила м.п. з "Квиткова каса, вул. Підвальна, 5" на "Проект ТМ-Україна",

ТМ 328 "Залізничний вокзал, 1904 - Львів" змінила м.п. з "Міжнародна автобусна каса , пл. Двірцева, 1, головний залізничний вокзал, у безкоштовному залі очікування" - також на "Проект ТМ-Україна",

ТМ 341 "Палаццо Бандінеллі, Чорна кам'яниця - Львів" змінила м.п. з "Пл. Ринок, 2, музей історичних коштовностей, відділ ЛІМ" на "Проект ТМ-Україна",

ТМ 345 "Успенська церква, 1591-1629, вежа Корнякта, 1572 - 1578, Каплиця Трьох Святителів, 1578 - 1591 - Львів" змінила м.п. з "Сувенірний магазин "Український калорит", вул. Підвальна, 9 (біля пам'ятника І. Федорову)" на "Проект ТМ-Україна",

ТМ 351 "Кам'яниця Корнякта, Італійське подвір'я - Львів" змінила м.п. з "Квиткова каса, пл. Ринок, 6 (Львівський історичний музей)" на "Проект ТМ-Україна", 

ТМ 159 "Олексіївське реальне училище, 1904 - Хмельницький" можна придбати відразу за двома місцями продажу в місті Хмельницький: п. Юрій Даценко +38 (050) 333-35-86 та п. Юхим Горбатий, +38 (067) 303-47-09,

ТМ 311 "Миколаївська церква, 1781 - 1784 - Козелець" має ще одне додаткове м.п. - "Козелецька районна бібліотека - на території міського парку, в будівлі будинку полкової канцелярії";

Сам проект Туристичні марки - Україна" також змінив свій офіс з пл. Ринок, 42 на "Вул. Заводська, 31 (4 поверх, лівий коридор, четверті двері справа)" - бажано попередньо зателефонувати: 050-367-59-00, Олена.

                                              

Copyright © TENT WOOD s.r.o. 2008-2020 | info@turystycni-marky.com.ua | |